Většina žen to tak má, že přijde čas, kdy začnou toužit po svatbě a dětech. Pokud máte přítele, se kterým chodíte delší dobu, napadne časem buď vás, vaši matku nebo kohokoli z okolí. „A co svatba, bude?“
Slyšela jsem už tolik příběhů o letech promarněných s panem Nepravým. Jasně, že s nim měly i plno fajn zážitků, ale nakonec většina z nich přizná, že už by těch x let znovu do vztahu bez budoucnosti neinvestovala.
A jak tomu předejít? Zamyslete se nad běžným chováním svého drahého a odhalte, zda to s vámi myslí vážně. Dejte si pozor na 9 signálů v jeho chování, které by mohly naznačit, že od něj se prstýnku nedočkáte.
 
1. Vyhýbá se svatbám jako čert kříži
Pokud mu nejsou svatby obecně proti srsti, v pohodě přijme pozvání na svatební veselí a navíc bude chtít, abyste šla s ním. Pokud však bude tvrdit, že svatby obecně nesnáší, je to jasné znamení, že není připravený ani na tu svou.
2. O tom slově na M na 10 písmen (manželství) prostě nemluví
Pokud se zmíníte o něčem, co s manželstvím souvisí a on téma v cuku letu změní, není to pravděpodobně nic, co by mu stálo za úvahu. Tím, že má na „to slovo na M“ averzi, dává najevo, že v dohledné době nic takového neplánuje. 
3. Nesnáší plánování
Je alergický na plánování? Dělá pouze bezprostřední nebo krátkodobé plány? Pokud ano, manželství pravděpodobné není jeho prioritou. Není-li ochoten uvažovat alespoň na půl roku dopředu, nemá sám v sobě jasno, a neví, jakým směrem by se měl jeho život ubírat ,ani zda jeho cesta bude společná s tou vaší.
4. Mistr výmluv
Když si s ním chcete o manželství promluvit a on se opakovaně vymlouvá, že teď ne, protože je příliš unavený, příště nemůže, protože měl stresující den a jindy zase… Jó, Mistr Výmluv  po rodinném životě prostě netouží.
5. Říká, že je spokojený s tím, jak je to TEĎ
Prostě a jednoduše, pokud váš přítel tvrdí, že je spokojený s vašim vztahem tak, jak je, a že by nerad narušil nebo dokonce zničil vaše soužití nějakými změnami, pak nemá v úmyslu posunout váš vztah na další úroveň.
6. Rád vzpomíná na „staré dobré časy“
Věnujte pozornost i tomu, na co váš přítel rád vzpomíná. Vrací se častěji k vaší společné poslední dovolené nebo barvitě vypráví o zážitcích z vysoké? Pokud k tomu s lítostí v hlase dodává, jak mu schází každodenní studentské tahy po barech, nebude na ženění ještě nějakou dobu dostatečně zralý.
7. Nezajímá se o vaši budoucnost
Když mu sdělujete své sny, přání a dlouhodobé plány, ani ho nenapadne se k tomu vyjádřit. Prostě to znamená, že s vámi neplánuje budovat společný život.
8. Jeho kámoši jsou vesměs singl
Jsou kamarádi vašeho přítele většinou singl nebo je to zdravý mix ženatých i svobodných chlapů? Pokud se obklopuje výhradně “šťastnými svobodnými”, určitě nebude spěchat do vlastního ženění.
9. Ani zmínka o založení rodiny
Mužům netikají biologické hodiny. Jejich mozek jim říká, že oženit se a mít rodinu je přirozená věc, která ale nastane, až přijde TEN správný čas. Dokud o nové etapě svého života nepřemýšlejí, tak o ní ani nemluví. Což znamená, že nejsou na cestu k oltáři připraveni.
 

Zdroj: ALL4WOMAN

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account