Bolt – Pes pro každý případ

Superpes Bolt si myslí, že je jeho život plný dobrodružství a napětí. Ovšem Bolt je hrdina psího trháku a později musí prozřít. Přichází složitá cesta napříč Amerikou, za jeho Penny. Cestou ho provází dva zajímavý kamarádi – kočka Micka a křeček Bivoj, který je jeho největší fanoušek. 

Rok: 2008       

Hodnocení dle ČSFD: 73%      

Žánr: Animovaný, rodinný, komedie

Marmaduke

Marmaduke se přestěhuje se svou rodinou do Orange County, kde zjistí, že není tak snadné zapadnout. Při jeho 90 kilech si nemůže najít dobrého přítele. Psímu parku vládne smečka čistokrevných psů, kteří ostatní šikanují. 

Rok: 2010     

Hodnocení dle ČSFD: 54%     

Žánr: Rodinný, komedie 

Čivava z Beverly Hills

Rozmazlené čivavy si užívají život na výsluní v Beverly Hills. Něžná, bílá čivava Chloe se ztratí na výletě v Mexiku, kde na ní čeká drsné dobrodružství. 

Rok: 2008    

Hodnocení dle ČSFD: 46%       

Žánr: Rodinný, komedie

Čivava z Beverly Hills 2

Papi a Chloe přivedli na svět štěňátka, která jim připraví hodně těžkých okamžiků. Když se jejich páníčkům nedaří, semknou se jako rodina a vyráží na velké dobrodružství, i když se jedná o malé čivavy. 

Rok: 2011      

Hodnocení dle ČSFD: 44%       

Žánr: Dobrodružný, rodinný, komedie

Čivava z Beverly Hills 3

Oslava přátelství a lásky, takový je 3 díly Čivavy z Beverly Hills. Kde je Papi s rodinou a majiteli ubytují v luxusním psím hotelu, kde mají i svou vlastní psí vířivku. Ovšem nejmenší z výpravy Rosa, si připadá zanedbávaná a uteče. Papi se ji snaží najít a přesvědčit, že tomu tak není.

Rok: 2012     

Hodnocení dle ČSFD: 36%     

Žánr: Rodinný, komedie 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account