Splněný sen díky komunitní podpoře: Můj vlastní kadeřnický salon

Svůj volný čas jsem od svých teenagerovských let trávila česáním a líčením kamarádek. Dokonce se u mě nechávalo několik lidí včetně rodiny pravidelně stříhat i barvit. Za logický postup jsem proto považovala nástup na střední školu, kde jsem se vyučila na kadeřnici s maturitou.

Po škole jsem nastoupila do salonu, kde jsem sbírala své první, velké praktické zkušenosti v oboru. Takových salonů jsem později prošla několik, všude mi ale po čase začal vadit přístup nadřízených a majitelů. Byla jsem šikovná, zručná i rychlá, práce mě bavila, ale pracovala jsem za směšné peníze a v podstatě od rána do večera. Můj přítel už se mnou nemohl vydržet a začal nenápadně nadhazovat a podsouvat mi myšlenku, že nejlepší by bylo, kdybych si otevřela salon vlastní.

Znělo mi to ale jako idea z jiné planety, přišlo mi to moc složité na to, abych to mohla zvládnout sama. Nicméně jsem se začala zajímat o to, co všechno je potřeba k otevření takového salonu. Po čase samostudia jsem mohla s klidem konstatovat, že zase taková šílenost to není, a že bych do toho možná i šla. Otázkou zůstávalo, kde vzít dostatečný kapitál?

Přítel se ale o finančnictví a investice docela zajímá, a proto přišel s nápadem, zda bych to nechtěla zkusit přes Zonky.cz, kde lidé půjčují lidem. „Proč ne?“ řekla jsem si a napsala svůj příběh na Zonky.cz. Díky dostatečnému počtu lidí, kteří mi věřili, že to zvládnu a peníze mi půjčili, jsem si mohla konečně otevřít svůj vysnění salon, kde pro mě dnes již pracuje několik kadeřnic a já jsem svým pánem.
A tak vám také držím pěsti! 

Chcete-li také splnit sen, čtěte více ZDE

Sdílejte s námi svůj sen a proměňte ho s pomocí lidí ve skutečnost.

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account