Také se Vám stává, že kdyš sníte, zdá se Vám ten váš sem naprosto jasný a normální, ale jakmile si ho chcete vybavit, nedává úplně smysl? 🙂

 

Alice byla členka čtyřčlenného elitního týmu spolu s Melindou, Patrikem a Jerrym. Jednoho pátečního večera byli zrovna vysláni na akci. Jednalo se o podezřelou skupinku, která měla řádit v jednom opuštěném domě, kam je náš tým sledoval.

Vešli do domu. Prošli kolem ztrouchnivělého schodiště, které vedlo do druhého patra, do velké haly. Byla to temná místnost. Na stěnách byly vínové potrhané tapety, žádná okna a na druhé straně jedny jediné dveře.

Patrik se nabídl, že dveře s Jerrym prozkoumá a Alice s Melindou ať se schovají a kryjí jim záda. Když byli oba mladíci na půl cesty ke dveřím najednou se rozletěli a Patrika, který byl blíže ke dveřím něco vtáhlo dovnitř. Nikdo z týmu nebyl schopen identifikovat co se v té rychlosti mohlo stát a co bylo to co vtáhlo Patrika do útrob dveří. Jerry nezahálel a rychle se dal znovu do pohybu, aby nebylo pro Patrika pozdě. Holky byly stále v úkrytu a celou sytuaci pozorovaly zpovzdálí. Jerry bere za kliku a otevírá dveře, když v tom se otáčí na holky a křičí, že ho někdo oslepil a nic nevidí. Jen to dopověděl, také ho něco vtáhlo do dveří a už nevyšel.

Teď už to bylo na Alici s Melindou, aby zjistily co se vlastně stalo a kdo za tím vším stojí.

Vylezly z úkrytu a vrhaly se také po dveřích z těch vyšli tři osoby, které Alici i Melindu překvapily natolik, že se zastavily. Ony tři osoby byli jedna žena s dlouhými černými vlasy, které končily pod zadkem. Na hlavě měla měděnou čelenku a ve stejném stylu měla i nátepníky. Oblečená byla do černo červeného dlouhého pláště, který jí končil až u kotníků. Zbylé dvě osoby byli muži. Jeden měl blond vlasy po ramena, oděný celý v černém a druhý muž takový obyčejný ničím výrazný také celý v černém. Alice s Melindou na nic nečekaly, vytáhli zbraně a zaútočily nejprve na ženu, kterou Melinda dostala hned první ranou a Alice obyčejného chlápka, po pár dobře mířených ranách karate, dostala nožem. Podřízla mu hrdlo. Všechno tohle se stalo během malé chvilky. Potom se holky chtěly pustit do blonďáka. Rozeběhly se proti němu on zase proti nim. V každé ruce držel jeden černý pásek. Když se ve výskoku všichni tři střetli, blonďák oběma holkám bleskurychle připevnil s hlasitým cvaknutím pásky. Při dopadu se všichni náhle octli úplně jinde než v opuštěném domě. Byli venku, na kopci v poli pšenice. Bylo pozdní léto a tak byla pšenice krásně zlatavá a slunce žhnulo.

Když se Alice s Melindou rozkoukaly, všimly si, že blonďák se dal již do pohybu po pěšině dolů z kopce do údolí kde bylo vidět malé, ale přesto hodně moderní městečko. Vůbec se k okolí nehodilo. Takové moderní technologie a design uprostřed panenské přírody.

Holky se podívali kolem pasu na své nové doplňky garderoby a zjistily, že už vůbec nemají chuť blonďáka zabít naopak mu musí sloužit. Vydaly se tedy za ním po cestě k městečku.

Když dorazili do středu města, vešli do nejvyšší budovy a blonďák je strčil každou do jednoho pokoje. Pokoj by bylo silné slovo byla to holá bílá místnost bez jakéhokoliv vybavení či nábytku. A aby toho nebylo málo obě děvčata uspal.

Po probuzení Alice zjistila, že se stále nachází v tomtéž holém pokoji. Ale cítila se poněkud jinak. Cítila se silnější. Neuměla si to úplně vysvětlit, ale měla pocit, že by mohla skály lámat. Zkusila si svou novou schopnost na dveřích od pokoje. Trochu do nich strčila a dveře se rozletěly. Teď byl pro Alici úkol číslo jedna najít Melindu a rychle odsud utéct co nejdál. Když procházela budovou a hledala pokoj, kde je uvězněna Melinda potkala spoustu různých lidí. Všichni na ní koukali podezřele. Jako by jí na rameni vyrostla druhá hlava. Což byl samozřejmě nesmysl.

Melindu našla až v předposledním patře na konci chodby. Zkusila na dveře opět svojí nově nabitou sílu. Znovu to fungovalo perfektně dveře odletěly. Melinda seděla v tureckém sedu uprostřed stejně prázdné místnosti v jaké byla i Alice.

Alice se chtěla Melindě hned svěřit se svou schopností super síly i když to vlastně ani nemusela. Po jejím vpádu do místnosti a dveřích rozbitých na třísky bylo vše jasné. Byla také ale zvědavá, jestli i Melinda má nějakou super schopnost. Sílu pravděpodobně nemá, když sedí bezvládně na zemi. To už by se z místnosti dostala jako ona a hledala jí. Melinda však stále seděla nehybně na zemi, ruce složené v klíně a oči pevně sevřené. Něco bylo špatně.

Alice se jí pokusila probudit, ale marně. Zkoušela i tep na krku. Bohužel Melinda byla mrtvá. Nebylo jí známo jak se to mohlo stát sedí tady tak klidně a pokojně. Nikde žádná známka krve nebo stop po boji. Byla to záhada. Ovšem nebyl čas ztrácet ani minutu. Musela utéct a to hned.

Vydala se opět po chodbách a schodištích ven z budovy. V přízemí našla na stěně zvláštní plánek města. Mohla by tam být vyznačena cesta z města a nějaké označení, kde se to vlastně nachází. Vůbec tomu nemohla přijít na kloub. Ve dveřích naproti plánku se objevila žena. V rukou držela plný prádelní koš a tvářila se na Alici velice překvapeně. Žena chtěla co nejrychleji zmizet, ale Alice jí zastoupila východ. Řekla si, že z ní musí dostat jak se vymotat z města. Žena jí to zběžně vyložila a ukazovala na plánku. Alice byla ovšem z toho všeho velmi zmatená. žena jí řekla, že musí hledat nízkou budovu – restauraci, na které je veliká cedule s vlkem. Tam, že je hranice města. Když ale žena viděla zmatek v Aliciných očích rozhodla se, že jí cestu raději ukáže sama a že půjde s ní.

Jakmile došly k restauraci a plánovaly jít do kopce k poli, objevil se jim za zády blonďák a varoval Alici, že jestli se pohne, zabije ji. A na ženu, co Alici pomáhala, začal křičet. Křičel, že jak si dovoluje porušit jeho nařízení a pomáhat Alici k útěku. Křik přilákal spoustu lidí z města i z restaurace a všichni se shlukli okolo těch třech hlavních aktérů.

Alice chtěla využít momentu překvapení a vzala nohy na ramena a začala se prodírat davem lidí co stál před restaurací, aby se co nejdříve dostala pryč. Bohužel blonďák byl rychlejší, vytáhl z pouzdra zvláštně vypadající zbraň a střelil po Alici. Ta okamžitě padla k zemi mrtvá.

Konec superhrdinky, která se nestihla podruhé narodit a spasit svět.
 

 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account