V tu chvíli někdo zaklepal na dveře až sebou Josefína polekaně trhla.
“Něco jsem objednal,” zašeptal Izzy a šel otevřít dveře, kde už čekala obsluha hotelu s láhví šampaňského a jednou láhví Whiskey
“Myslím, že bychom ten tvůj kolosální a famózní příchod do naší skupiny měli oslavit,” vzal si láhve od portýra a zavřel. Pak vyndal dvě skleničky a nalil plnou sobě i Josefíně.
“Ale, já nepiju.” zakroutila hlavou.
“Malý přípitek, je to prvotřídní šampaňské. A vůbec nepěnilo, jestli sis všimla, ti koumesové ví, jak správné vychladit láhev, to se mi líbí,” řekl uznale.
“Dobrá, pro dnešek bych mohla udělat výjimku.” Přiznala a smyslně na Izzyho mrkla okem.
Izzy přiskočil k rádiu a pustil příjemnou hudbu, aby neměli v pokoji takové ticho a pak si spolu přiťukli.
“Na nové začátky,” pronesl a vyprázdnil skleničku jedním hltem. Josefína jeho příklad následovala a také šampaňské vypila naráz.
“A druhou si dáme na nás,” svůdně na ni pohlédl a nalil do skleniček znova.
“Chceš mě snad opít?” nakrčila obočí Josefína, ale i přesto si s Izzym ťukla znovu. Tenkráte oba jenom upili.
“Ne, chci tě mít střízlivou, ale symbolický přípitek snad neuškodí?” Přistoupil k ní a znovu ji políbil.
Josefína cítila, jak jí hoří tváře. I to malé množství alkoholu už začalo pomaličku působit a dodávalo jí na kuráži a rozvernosti.
“Jsi nádherná,” vydechl rozkošnicky Izzy a přejel jí dlaní po malých prsou.
“Skutečná já nebo jen moje tělo?” rýpla si Josefína a pohlédla mu zpříma do očí.
“Obojí, tvoje duše i fyzično, proto mě tak dostáváš. Chci tě a toužím po tobě. Jsi tak roztomilá, když se červenáš. Zlíbal bych Tě,” zasténal, když ji viděl, jak ji jeho řeči dostávají do rozpaků.
Josefína se vrhla Izzymu do náručí a začala mu rozepínat kalhoty.
“Páni, jdeš na to pěkně zhurta,” zasmál se a nechal se položit na postel. “Tady má někdo praxi.”
“Houby praxi, ale toužím po téhle chvíli od doby, co jsme to nemohli dokončit prve po trénku ve sprchách. Každý tvůj pohled mě rozpaluje a to nemluvím o tom, že se mě dotýkáš. Izzy, sakra, šílím z tebe.”
“Já z tebe taky, Jos,” zašeptal a vášnivě ji začal líbat. Položil si ji pod sebe a teď už to byl on a ne ona, kdo měl situaci ve svých rukách.
Sundal si tričko a hned na to ho svlékl i Josefíně. Všimnul si, že má zapínání podprsenky vpředu, a tak se vyhnul tomu, aby nezkušeně jezdil po jejích zádech a hledal knoflíčky nebo háčky. Jedním hmatem její podprsenku rozeptnul a dalším trhnutím ji z jejího těla odhodil.
Při pohledu na její prsa se mu zablýsklo v očích a vzrušovalo ho, jak Josefína zhluboka a nervózně dýchá.
Opatrně rozepl zip od jejích kratičkých kraťásků a vykoukla na něj průhledná krajka tyrkysově zelených kalhotek.
Pomalu z Josefíny kraťásky sundal a pak si ji otočil na břicho. Ležela před tím téměř nahá, oděná jen do oněch titěrných kalhotek. Něco mezi klasikou a tangama, takže krajka zasahovala do třetiny jejího zadečku a zároveň se částečně zařezávaly.
Díval se na ni a vychutnával si ten pohled na její nádherné mladičké tělo, pevné a dokonalé, vysportované a hebké jako kašmír.
Hladil ji po zádech, zajížděl do vlasů a zase zpátky, rukama přejížděl po zadečku a stehnách, až se Josefína celá chvěla vzrušením.
“Trápíš mě,” sykla, když jí prsty zajížděl na vnitřní stranu stehen a už po několikáté přejel po jejích kalhotkách.
“Já vím, ale neříkej, že se ti to nelíbí,” odvětil Izzy a kalhotky jí stáhl z těla. Teď před ním ležela úplně nahá a on měl na sobě stále ještě džínsy a trenýrky.
Josefína si na posteli klekla a obojí z něj stáhla. Posunula se o kousek dál a Izzyho si stáhla na postel sebou. Nahmatala vypínač a rázem se rozhostila v pokoji tma. Jejich těla ozařovala jen světla z ulic a měsíc.
“Strašně tě chci, hrozně moc, přivádíš mě k šílenství,” pronesl trýznivě a pohlédl Josefíně do očí. “Ale vím, v čem tě vaši vychovali. Nechci udělat nic, co by bylo proti tvému-”
“Proti mému přesvědčení? Proti mé víře?” Doplnila za něj Josefína a zlehka ho políbila na rty.
“To, že je mi patnáct ještě neznamená, že nemám vlastní rozum. Chci to, Izzy, věř mi. Nedělám nic pod tlakem. Možná pod tlakem svých hormonů, ale těmi se klidně dnešní večer nechám ovládat,” dodala.
Po tomhle výroku se Izzy na Josefínu vášnivě vrhnul. Líbal ji na krku a na prsou a pak si ji položil pod sebe.
Od prsou sjížděl níž a níž, líbal její břicho, její stehna a vždycky nenápadně zabloudil i k jejímu rozkroku, ale když už se prohýbala, aby mu vyšla vstříc, uhnul a zlíbal její druhé stehno.
“Proč mě trápíš, proč?”
“Protože si tě chci vychnutat. Chci vědět, že jsi jen a jen moje. Dnes tě mám celou jenom pro sebe a chci, abychom si to užili oba naplno,” odvětil.
Chvilku ještě laskal její nahé tělo, ale pak se nad ní naklonil, rukama se opřel vedle jejích ramenou a zadíval se jí zpříma do očí.
“Jsi moje, jenom moje,” zašeptal a zlehka přirazil. Josefína potichu sykla bolestí, ale jinak ze sebe nevydala ani hlásku. Dál se Izzymu dívala do očí a koutkem oka jí stékala slza.
Izzy ji políbil a opatrně a pomalu se začal pohybovat a snažil se o to, aby si zvykla. Naklonil se tak, že na sobě skoro leželi a ona mu teď zabořila hlavu do ramene.
“Miluju tě,” zašeptala a začala mu stejným tempem vycházet vstříc.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account