Vánoční večírky se blíží a pokud chcete naplánovat opravdu nezapomenutelný, trocha inspirace se hodí. Stačí popustit uzdu kreativitě a podívat se také pod pokličku španělských karnevalů. Tento večer si pak všichni zapamatují minimálně na tak dlouho, dokud neuspořádáte další.

Zakročte proti sychravé zimě a přivítejte ve svých domovech více barev a optimismu. Advent a Vánoce jsou časem radosti a setkávání, tak se nenechte omezovat tradicemi a užijte si tento čas po svém! Třpytky, škrabošky, vějíře, a především rytmická španělská hudba, skvělé tapas a výtečná cava – to je večírek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Nezapomínejte, že se španělská vášeň a temperament projevuje ve všech aspektech životního stylu, výjimkou není ani víno! Skvělou volbou proto bude španělské šumivé víno cava, které se stalo synonymem pro oslavy a symbolem radosti ze života.

Ikona v lahvi

Zahajte večírkovou sezónu s cavou Freixenet Carta Nevada, která byla uvedena na trh již v roce 1941 a rychle se stala ikonou své kategorie. Získá si vás svou zelenkavou barvou se zlatavými odlesky a dlouhotrvajícím perlením. Chuť této cavy je bohatá, vyvážená a svěží s optimálním poměrem kyselin a zbytkového cukru. Ve sklepě zraje 10-15 měsíců.

Skvělou volbou bude také populární cava Freixenet Cordon Negro Brut v designové matné černé lahvi. Osloví svou zlatavou barvou se zelenkavými odlesky s jemným dlouhotrvajícím perlením. Ve vůni připomíná tropické ovoce s lehkým dotykem citrusové kůry. V chuti je vyzývavá, středně plná, převládá ovoce podpořené atraktivní kyselinkou.

Freixenet Carta Nevada i Freixenet Cordon Negro Brut zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 209 Kč například na www.osobnivinoteka.cz

Zdroj: Freixenet

Foto: se souhlasem Freixenet

Tagy:
2 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 9 měsíců ago

    Večírky nepořádám… raději odpolední posezení u kávy nebo čaje 🙂

  2. NelaVávrová 9 měsíců ago

    Krásné jako dárek.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account