Mauricius, překrásný ostrov nabízející průzračně čisté moře, písečné pláže i přírodní krásy. Je však ještě jedna věc, která je na Mauriciu populární, a to jejich proslulý rum. 16. srpna slavíme Mezinárodní den rumu, což skýtá skvělou příležitost ochutnat něco výjimečného – Mauritius Imperial selection. Dopřejte si to nejlepší z exotického ostrova ve dvou nových edicích – Mauritius Imperial Reserva a Mauritius Imperial Nectar.

Rumy jsou velmi oblíbené po celém světě. Na český trh v současnosti vstupuje značka Mauritius Imperial selection a přichází hned se dvěma novinkami z tropického Mauricia. Tento Indickým oceánem omývaný ostrovní ráj je oblíbeným domovem mnoha rumových skvostů a rumová díla značky Mauritius Imperial nejsou výjimkou. Tamní podmínky jsou perfektní pro pěstování cukrové třtiny a pro rumy je tím získán kvalitní základ v podobě prvotřídních ingrediencí. Ochutnejte Mauritius Imperial Reserva nebo Mauritius Imperial Nectar a vychutnejte si zážitek hodný každého rumového nadšence.

Mauritius Imperial Reserva v sobě snoubí ostrost sopečného podloží a tropické podnebí, ve kterém roste cukrová třtina. Výsledkem je bohatá a komplexní chuť, která se vyvíjí s každým dalším douškem a nabízí nezapomenutelný zážitek.

Mauritius Imperial Nectar je blendem, který mistrně kombinuje mauricijský rumy s tóny mandlí, kávy a místní typické čokolády. Tento jedinečný rumový výběr vás tak v jediném doušku přenese na tropický ostrov s jeho bílými plážemi i azurovým oceánem.

Tyto tekuté poklady si nejlépe vychutnáte při pokojové teplotě v otevřené degustační sklence. Jezdit pro ně až na Marucius nemusíte, stačí nakouknout na www.1er.cz

Foto: se souhlasem Premier Wines and Spirits

Zdroj: Premier Wines and Spirits

Foto: Shutterstock a se souhlasem Premier Wines and Spirits

Tagy:
2 Komentářů
  1. NelaVávrová 8 měsíců ago

    Alkohol teď nemohu ani mi to nevadí 🙂

  2. Lenka Hudečková 8 měsíců ago

    děkuji, nemusím mít vše 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account