Jsem nejen velký divák TV detektivek, ale i je poslední dva tři roky hodně čtu. Poslední, kterou jsem četla, je od české autorky Jitky Ludvíkové, a je to od ní první kniha, která se mi dostala do rukou. Jmenuje se Poslední pozdrav a musím říci, že se mi četla dobře od samého začátku až do konce.

Vypadalo to na poklidnou dovolenou a kapitán Baloun už věřil, že se ukouše nudou. Kdosi z místních mu však připomněl starý policejní pomníček a kapitán se pouští do pátrání na vlastní pěst. Brzy zjišťuje, že tehdy šlo o víc než o zpackané vyšetřování a někdo musel vrahovi pomáhat. Šťourání v minulosti se nevyplácí ani spisovatelce Monice Hrubešové. Staré mrtvoly přitahují nové a kapitán Baloun musí objasnit, zda spolu vraždy souvisí. Je třeba najít vraha dřív, než zemře další člověk. Bude štěstí i tentokrát stát na straně vraha jako před lety, nebo to bude další Balounův úspěšný případ?

Tagy:
4 Komentářů
  1. Jaroslava Korpášová 11 měsíců ago

    Tak do detektivek, ať v TV či v knihách jsem ještě nedorostla. Nesleduji je vůbec a za rok přečtu tak 2-3, když už opravdu nevím, po čem v knihovně sáhnout. Tento žánr mě opravdu nebaví, přijde mi, že vražd, přepadení a dalšího neštěstí je v reálném životě až, až…Tak si tím nechci zaměstnávat hlavu ještě ve volném čase.

  2. NelaVávrová 11 měsíců ago

    Já detektivky měla ráda jako dítko, nyní jsem se zase do nich zamilovala a to díky filmu od ČT Docent. Dříve bych netrávila čas koukání na TV, ale tím, že jsme byli v ČT a inspirace tam byla a víme o tom více než v TV, tak mě děj zaujal.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account