Letní sezóna se nezadržitelně blíží a s ní i ta svatební. Dvě třetiny svateb se u nás konají od června do září. A právě teplejší a slunečné počasí nahrává nejen svatbám, ale také rozlučkám se svobodou, které se staly téměř nedílnou součástí předsvatebních příprav. Snoubenci se při nich většinou sejdou se svými nejbližšími přáteli, aby se symbolicky rozloučili se svobodným životem a oslavili blížící se novou životní etapu, po které budou kráčet společně. V předsvatebním shonu je to také skvělá příležitost na chvíli vypnout, odpočinout si od starostí a užít si zábavu s těmi nejbližšími.

Pojetí dámských a pánských rozluček se většinou trochu liší. My jsme se zaměřili na ty první a připravili pár tipů, jak rozlučku pojmout a čím ji ozvláštnit, aby si z ní všechny účastnice, a především nastávající nevěsta, odnesly ty nejkrásnější vzpomínky. Nejdůležitější je myslet na to, že rozlučka by se měla líbit hlavně nastávající nevěstě, aby si ji mohla užít naplno. A rozhodně není třeba pořádat zrovna bujarý večírek se striptérským vystoupením. To totiž každé nevěstě vyhovovat nemusí. Dejte hlavy dohromady a připravte pro ni nezapomenutelný zážitek!

Příjemné prostředí

Vytvořte pro nastávající nevěstu atmosféru, v níž se bude cítit skvěle. Ať už jde o piknik v parku, večírek na terase, zahradní oslavu nebo projížďku na lodi, doplňte prostor květinami, balónky, světýlky či dalšími dekoracemi. Náladu také podpořte společnými aktivitami, které nevěstu potěší – můžete si třeba zazpívat karaoke, namíchat si vlastní drink, zahrát si hru nebo přinést společné fotky a bavit se vzpomínáním nad tím, co jste na nich zažily. Fantazii se meze nekladou.

Nezapomenutelné překvapení

Připravte pro nevěstu překvapení, na které nezapomene. Ukažte jí, jak je pro vás výjimečná a jak ji máte rády. Ideální je dárek nebo zážitek, který bude moct využít ve svůj svatební den či na svatební cestě. Určitě ji ale potěší i něco, co jí připomene společné chvíle s vámi.

Dobroty a bublinky

Miluje budoucí nevěsta sushi? Přizpůsobte raut v asijském duchu. Je spíš na sladké? Nechte jí upéct vymazlený dort nebo připravte velkou zásobu zmrzliny. Nezapomeňte ani na slavností bublinky, kterými si na společné připijete a rozproudíte zábavu. Pro letní akce jsou jako stvořené sekty z řady Bohemia Sekt ICE, které se pijí s ledem. Novinkou letošního roku je nealkoholická varianta ICE 0%, díky níž nebudou o bublinky ochuzené ani ty, které alkohol zrovna pít nemohou nebo nechtějí.

TIPY PRO NEVĚSTU

Pro skvělé družičky

Přemýšlíte, jak kamarádku originálně požádat, aby se stala vaší družičkou? Nebo chcete svým družičkám poděkovat za nezapomenutelnou rozlučku se svobodou, kterou vám připravily? Udělejte jim radost roztomilým balíčkem sektů Bohemia Sekt ICE, který to vše vyjádří za vás.

Zakoupíte ho na www.osobnivinoteka.cz za 189 Kč.

Originální dárek pro hosty

Pokud si lámete hlavu s dárkem pro svatební hosty, mohly by vás zaujmout originální samolepky s motivem, který si sami navrhnete. Ty skvěle ozvláštní lahvičku sektu a vykouzlí tak jedinečný dárek, kterým si hosté mohou připít na vaši lásku.

Objednat je můžete na www.osobnivinoteka.cz za 9 Kč/ks.

Svatební inspirace

Nápadů na zpestření svatby je mnohem víc. Pokud patříte mezi milovníky nejoblíbenějších českých bublinek, inspirujte se v kategorii Svatební inspirace, kde najdete vybraný sortiment na svatby a rozlučky se svobodou, jako jsou například skleničky, chladící nádoby, ale i oblíbené sekty, které dokonale doplní váš den D.

Foto a text: se souhlasem Osobnivinoteka.cz

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account