Léto je tu a s ním čas zábavy, odpočinku a dovolených! Užijte si teplé letní dny s přáteli a rozjeďte velkolepou párty! Dodejte vašemu setkání styl bublinkami Bohemia Sekt podávanými na ledu. Ledová šestka je konečně pohromadě, je tak jen na vás, jak se party vyvine.

Odškrtnout si ze seznamu velké vinné sklenky, led, vychlazené lahve ledových bublinek Bohemia Sekt, mátu a maliny – osvěžení na letní party je připravené. Pokud přemýšlíte nad programem nebo doplněním letní party, máme pro vás několik nápadů:

Máte-li možnost strávit odpoledne na zahradě u bazénu, není potřeba vymýšlet nic moc dalšího. Možná jen připravte doplňky na vodní hrátky. Nafukovací lehátka a míč na vodní volejbal se vám nikdy neztratí.

Lehká sportovní aktivita na souši je příjemným zpestřením party odpoledne. Frisbee nebo pétanque jsou myslíme ideální variantou.

Překvapte kamarády zábavným kvízem. Pro otázky můžete sáhnout do klasických kategorií, ale rozhodně stojí za to vytáhnout i perličky a lehké pikantnosti o členech vaší party.

Znáte to, fotek máme v telefonu všichni spoustu, ale jak často se k nim pak vracíme? Vytvořte si na vaší party fotokoutek s rekvizitami a pořiďte si jednorázový fotoaparát. Moment překvapení, až ho vyvoláte, je k nezaplacení.

Nezapomeňte na hudbu. Sestavte si playlist, který nenechá Baby sedět v koutě. Jestli nestíháte, máme pro vás jeden připravený. Doporučujeme pořídit karaoke mikrofon a do playlistu zařadit i dobře známé pecky. Dáváme tomu tři drinky, než se osmělí první účinkující.

Pokud nebudete tančit a zpívat až do rána, možná by vás po setmění zlákal filmový maraton pod širým nebem. Nejlepší bude film, který už dobře znáte. To jen aby vám nic neuteklo, až si půjdete pro další skvělý ICE drink!

Krásné léto!!!

 

Zdroj: Bohemia Sekt

Foto: se souhlasem Bohemia Sekt

Tagy:
1 Komentář
  1. Lenka Hudečková 9 měsíců ago

    prima, komu to chutná, ať si dá i za mě 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account