222

Planetárium Praha se potřikrát stalo dějištěm zcela unikátní akce, která se zmocnila smyslů přítomných diváků. Neskutečná audiovizuální show spojila živý koncert kapely Mutanti hledaj východisko s obří projekcí vytvořenou na míru Planetu. To ale není vše, s Mutanty si zazpíval také dětský sbor a Berenika Kohoutová a ve filmových dotáčkách připravených k některým písním zazářil například Miroslav Krobot.

Koncerty byly již dlouho dopředu beznadějně vyprodané a není divu. Za celým projektem stojí trio zaručující kvalitu. Herec, skladatel, muzikant a grafický designér Jiří Konvalinka, který má na svém kontě také cenu Anděl a nominaci na Českého lva za nejlepší filmovou hudbu, se dal dohromady s rapperem a textařem Janem Vejražkou. Společně jako uskupení Mutanti hledaj východisko roztancovávají kluby svým elektro–hiphopovým projektem.

Za svůj videoklip k singlu ČAUČAUČAU byli nominováni na cenu Apollo. Síly s nimi spojil jako autor projekcí multitalentovaný Josef Lepša, jeden z největších profesionálů ve svém oboru. Z jeho dílny pocházejí třeba videomapingy promítané při speciálních příležitostech na budovy Národního divadla či Rudolfina.

Vydejte se s Mutanty hledat východisko na některé z dalších akcí (https://mutantihledajvychodisko.bandcamp.com/), čeká vás vskutku nezapomenutelný zážitek.

Foto: se souhlasem kapely Mutanti hledaj východisko

Tagy:
1 Komentář
  1. Kristýna Štírová 2 měsíci ago

    Chtěla jsem se tam podívat, ale nějak na to nezbyly peníze. Ale už přišla půjčka v nouzi od https://epujcka.cz/pujcka-v-nouzi/ tak se z toho člověk začíná tak nějak dostávat. Ono je to občas těžké, když je ženská sama na dvě děti, rodiny přes půl republiky a bývalý manžel je prostě takový, jaký je. Snad se mi o tom ani nechce mluvit. :/

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account