Cyklostezka A2 v Praze začíná v Modřanech, což je okrajová část nacházející se v jižní části města. Začátek stezky se nachází v blízkosti zdymadla Modřany na řece Vltavě, které je oblíbeným místem pro vodáctví a rybaření.

Z Modřan vede trasa A2 na sever podél Vltavy, prochází několika čtvrtěmi a parky, včetně oblíbené rekreační oblasti Žluté lázně. Po zhruba 11 kilometrech trasa překonává řeku Vltavu přes Barrandovský most a pokračuje po západním břehu řeky směrem do centra města.

Trasa A2 v Praze prochází některými z nejznámějších památek města, včetně Národního divadla, Karlova mostu a Pražského hradu. Trasa také nabízí úžasné výhledy na panorama města a historické budovy.

Cyklisté mohou na trase využít také různé vymoženosti a služby, včetně půjčoven kol, opraváren a spousty kaváren a restaurací. Trasa A2 v Praze je dobře udržovaná a vhodná pro cyklisty všech úrovní, takže je skvělým způsobem, jak poznávat město a okolí na dvou kolech.

Tagy:
3 Komentářů
 1. Tak teď tedy dumám, zda máte v Praze cyklostezky nebo opravdu cyklostezsky? U nás tedy v okolí městečka klasická cyklostezka, která vede hojně přírodou, lesem…ale hodně se mi líbí stezka v okolí Nymburku a Poděbrad, co vede kolem Labe.

 2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  Hezky máte v Praze pojmenované stezky resp. cyklostezky….

  • Author
   NelaVávrová 1 rokem ago

   Hihi, ale jsou fakt pěkné, jen občas je lepší jezdit mimo stezsky a raději se vyhýbat autům než když je hezky a vydá se každý na cyklostezsku (zároveň in-line stezska), to je pak spíše parkoviště jak naše dálnice 😀

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account