Suché šampony mne míjely…no zkrátka spousty let. V životě by mě nenapadlo, že to může fungovat na lidi, prostě jsem měla vždycky zafixovaný suchý šampón akorát na psy…
Dost vtipkování, do ruky se mi dostal suchý šampon Aussie Miracle Dry Shampoo. A přišla změna a to je život 🙂 
Tu značku vůbec neznám (snad mi to promine), v životě jsem o ní neslyšela a prostě jsem nebyla ta správná cílovka. Chvíli jsem to tedy odkládala, než přišel ten den, kdy jsem si opravdu nestihla umýt vlasy a opravdu jsem vypadala jak zplihlý pelikán a opravdu nebylo zbytí.
Vzala jsem sprej a stříkla. A upřímně – žasla jsem. No a tady jsou mé postřehy, snad se budou někomu hodit. Protože to vážně (a pro mne překvapivě) stojí za to. 
1. Okamžitě k dispozici 
Menší balení, kterým rovněž disponuji, můžete dát v pohodě do kabelky, větší si nechávám na domácí použití, stojí v koupelně. Každopádně zabere málo místa a za to málo vám dám poměrně hodně muziky. 
2. Jednoduše použitelné 
Prostě stisknete sprej. Já mám velmi husté, polodlouhé vlasy, takže celý proces pro mne znamená předklonit, nastříkat, promnout ve vlasech a vlasy si jen tak prsty “prokartáčovat”. Ačkoliv na návodu je, že se mají vlasy pořádně pročesat, nedělám to a je to v pohodě. Zbytky šamponu jsem na vlasech nikdy neobjevila (ale uz černovlásek si tím nejsem jistá!). Jednoduché, že? No a to je všechno. 
3. Příjemně voňavé 
Jako není to samozřejmě Coco Chanel, ale ta vůně vůbec není nepříjemná. Vřele ale doporučuju si vlasy buď stříkat šamponem venku nebo někde, kde se dá dobře vyvětrat. Ta vůně je poměrně intenzivní a v prostoru se drží. V koupelně, kterou nelze větrat, to třeba vysloveně nedoporučuju. 
4.  Vlasy načechrá, provoní a rovnou natuží 
Je to tak. Vlasy se pročechrají, provoní a zároveň jsou tvárné pro modelování a úpravu, přijde mi to, že snad funguje ten šampon lehce jako tužidlo, což je pro mne dvakrát příjemné – zabiju prostě dvě mouchy jednou ranou. 
No a to je všechno 🙂 Za mne palec nahoru! 
 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account