Nejlepší řasenky pro rok 2023: Srovnání cenově dostupných a prémiových značek

V dnešním příspěvku jsem se rozhodla napsat o řasenkách, které jsem v poslední době měla možnost vyzkoušet. Co se týče spokojenosti, je to tak 50:50. Nyní už se tedy podíváme na to, které prošly a se kterými už nebudu ztrácet trpělivost.

Jako první testovaná je objemová řasenka pro kouřové líčení Colossal Volum´ Express Smoky Eyes v odstínu Black od Maybelline. Tuto řasenku používám už řadu let a za tu dobu už je to můj asi dvacátý kousek. Dá se v drogerii pořídit za 149,- Kč a patří tedy k těm cenově dostupnějším. Kartáček je klasický štětinový, což mi vyhovuje asi nejvíce. Řasám dodá objem, neslepí je, nedělá žmolky a stačí jedna vrstva a výsledek je geniální. Tuto řasenku bych tedy zařadila na první místo.

Další je řasenka pro magnetický pohled False Lash Architect od L´oréal Paris v odstínu Black. Tato řasenka stojí běžně kolem 350,- Kč, já si ji koupila v drogerii v akci za polovinu. Kartáček je opět štětinový, řasy pěkně oddělí, neslepí je, dodá dokonalý objem a ještě dokonalejší délku. Po nanesení dvou vrstev mám řasy až k obočí 🙂 Co se týče výsledku, je asi lepší než výše zmiňovaná od Maybelline, ale díky vyšší ceně ji musím dát na druhé místo.

Na třetí místo jsem umístila řasenku pro znásobení řas Lash Sensational od Maybelline v odstínu Intense Black. Kartáček je plastový a zahnutý, aby nalíčil i kratší řasy v koutku oka. Objem řasám dodá, ovšem mě je trochu i slepí. Cena je stejná jako u první kouřové žluté řasenky. Tuto řasenku tedy dopoužívám, ale znovu bych si ji asi už nekoupila.

Poslední testovanou je řasenka pro dokonalý objem řas Sexy Pulp od Yves Rocher. Dostala jsem ji jako dárek k nákupu. Jinak stojí na e-shopu přes 200,- Kč. Dokonalého výsledku jsem se zrovna nedočkala. Štětiny na kartáčku jsou hodně jemné a měkké. Abych dosáhla požadovaného výsledku, musela bych nanést asi pět vrstev a na to nemám ráno čas ani náladu. Značka Yves Rocher má přírodní kosmetiku a proto i řasenka obsahuje složky rostlinného původu. Ostatní produkty této značky mám hodně v oblibě, ale jejich další dekorativku už pravděpodobně zkoušet nebudu.

Všechny řasenky jdou krásně odlíčit micelární vodou, záleží také na tom, kolik vrstev jste zrovna nanesly.
Na jakou řasenku nedáte dopustit vy a se kterou jste naopak při koupi šláply vedle?

Zdroj foto: Pavla Kopuletá

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account