112

Ahojky, tak jaký jste měli víkend?
My jsme v neděli byli na hradě Hněvín. Musím říct opravdu je z něj krásný výhled. Najdete zde restauraci, hvězdárnu, ubytování, stánek s občerstvením a vyhlídkovou věž.
Díky našemu nosítku nás nezastavila ani věž, na kterou jsme se mohli všichni jít podívat. Výhled to byl opravdu nádherný. Určitě doporučuji si sem udělat výlet. Když jsme zrovna vylezli na věž, naše mrňuška se začala trochu rozčilovat, tak jsem měla i svou první premiéru a nakojila jsem ji tam v nosítku.
Než jsem sice přišla jak na to, tak to chvíli trvalo, ale přece jenom se podařilo, za což jsem hrozně moc šťastná. Nikdy jsem ještě v nosítku ani šátku nekojila, neměla jsem na to asi odvahu, ale jelikož teď nastala situace než abych ji zas vytahovala z nosítka, tak jsem to zkusila v něm.
Jenom jsem trochu povolila bederní pás, dala ho níž a dotáhla, potom jsem víceméně jen na jedné straně povolila trochu ramenní popruh a bylo. Na sobě jsem naštěstí měla košili, takže jsem jen odepla jeden, dva knoflíčky a samozřejmě neustále nosím kojící podprsenku takže šlo vše hezky vyndat.:-D Potom co jsme se tam tak rozhlíželi, chodili i další návštěvnící a myslím, že ani nebylo poznat, že vlastně miminko v nosítku papá.
Byl to pěkný výlet s výhledem. 😀 A jak jste se měli vy?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account