Řeči o tom, že každodenní život mnohdy unavuje, zná patrně každý z nás. Proto je dobré najít pro sebe čas od času něco, co bude představovat jisté vybočení z oné každodenní šedi. Mohou to být vycházky, romanticky strávené večery a dalších možností je nespočet. Není tudíž až tak těžké vybrat si to, co nám nejlépe vyhovuje.

Co si vlastně představujeme pod pojmem „romantický večer“? Na tuto otázku patrně každý z nás odpoví po svém. Někteří upřednostňují večer strávený výhradně ve dvou, skryti před okolním světem. Jiní preferují společenský život, rádi se vydají do kavárny, na koncert nebo do nočního klubu. Pro mnohé z nás představuje přitažlivou variantu romanticky stráveného večera například večeře při svíčkách. Názory na to, jak takový romantický večer strávit, jsou u jednotlivých lidí odlišné.

Je tedy na každém z nás, aby si vybral, jaký typ volnočasového večerního programu mu skutečně přinese oddech, uvolnění a umožní mu pocítit atmosféru jakési romantiky. Někomu přinese uspokojení, když zajde do zábavního parku, kde se projede na ruském kole nebo na horské dráze. V některých zemích se na seznamu zábavných činností již po dlouhá léta drží bruslení.

Oblíbené a „romantické“ jsou také projížďky na koních. V současné době jsou na mnoha místech hřebčince, takže je k této zábavě dostatečná příležitost. Ne každý je však schopen usednout do sedla koně a projet se na něm. Ani ti, kdo to z jakýchkoliv důvodů nedokážou, však nemusejí zoufat. Například v blízkosti významných historických památek, ale i na mnoha dalších místech se totiž nabízejí projížďky v kočáře taženém koňmi. Dobrým tipem je také návštěva delfinária, kde je možné zhlédnout různá představení, na nichž tito inteligentní vodní tvorové představují své umění. V některých delfináriích je návštěvníkům dokonce umožněn vstup do bazénu s delfíny.

Příjemným způsobem, jak se na chvíli vymanit z každodenní šedi, je také návštěva divadelního představení. Může to být buďto premiéra a nebo také nějaké dramatické dílo, které jsme již třeba zhlédli několikrát a které jsme si oblíbili – na uměleckém žánru příliš nezáleží – oblíbené jsou muzikály, balety nebo operety. . Každopádně je to příležitost vzít na sebe večerní šaty a ponořit se do romantické atmosféry panující na jevišti.

Tagy:
4 Komentářů
  1. Tereza Příhodová 7 měsíců ago

    Jednou za čas je ta romantika prostě potřeba. My jsme si teď nedávno například s manželem udělali romantický víkend v Praze a to bylo něco perfektního. Sice jsme tam byli jen tři dny, ale za ty tři dny jsme toho stihli spoustu. Mně se teda asi nejvíce líbily erotické masáže. To jsem si fakt užila. 🙂

  2. KláraOdehnalová 1 rokem ago

    Pro nás je romantikou například výlet do hor zakončený dobrým jídlem a pitím. 🙂

  3. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    máme tu nyní dvouletého vnoučka, to je romantiky a vydrží mi aspoň na měsíc 🙂

  4. Romantický večer, pod tím si představuji návštěvu divadelního představení a před ním nějakou dobrou večeři.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account