„Mama, potřebuji oblek,“ vyhrkl na mě po italsku syn před dvěma týdny. „A chci ostříhat vlasy na krátko u paní kadeřnice.“
Nevěřím vlastním uším, ostříhat u paní kadeřnice poté, co celých pět let stříhání probíhá po dlouhém přemlouvání doma, kde následně celý týden uklízím vlasy úplně všude!
S naprostým klidem odpovídám: „Samozřejmě, miláčku,“ a nenápadně se ptám, proč vlastně, protože pořád ještě nechápu ani ten oblek… 
„Budeme se ve školce fotit.“
Hned mi naskakuje v hlavě foto z loňského focení (foto na obrázku vlevo), kdy se po veškeré mé snaze připravit elegantní model na focení, stalo focení totálním fiaskem. I když vlastně z pohledu tatínka to bylo naprosto cool, protože malý František si oblékl své oblíbené vytahané tričko StarWars a s úpravou kalhot se už vůbec nezabýval.
A tak nakonec babička pořídila na přání Františka jeden černý oblek velikosti 110, nesměla chybět samozřejmě košile a kravata. A světe div se, ale on to myslel vážně a opravdu výsledné foto zcela dobrovolně dopadlo jako ze žurnálu (foto na obrázku vpravo). 
A co z toho plyne? Zkuste jít příkladem a nebo věřte, že gentlemanové se prostě rodí! 😀
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account