Kdo by neměl rád vůni zeleného jablka, jahod nebo manga? A co teprve taková vůně lízátek, mentolu nebo dokonce žvýkaček? Oblíbené laky BO-PO, které jsou k dostání v Království hraček Bambule a Sparkys, určené speciálně pro malé parádnice, mají nově i vůně! Maminky nejvíce ocení to, že jsou netoxické, a dcery, že lak stačí sloupnout, když je omrzí. Nehty mohou hned lakovat jinou barvou s vůní, třeba banánovou! BO-PO laky se navíc, díky speciální lahvičce, nikdy nevylijí.
 
 
BO-PO laky jsou hitem mezi dívkami. Stylová lahvička BO-PO, která i po převrhnutí zůstane plná, obsahuje blyštivé a zářivé laky s vůní. K jejich odstranění není potřeba žádný chemický odlakovač. Když dívku barva omrzí, jednoduše lak z nehtíků během pár vteřin sloupne. BO-PO laky nehty nejen že nepoškozují, ale jejich nanášení je jednoduché a pohodlné.
 
Zářivé odstíny naplní představy každé holčičky. BO-PO neobsahují acetylen, hodí se i pro malé děti. Z 15 voňavých odstínů nebudete vědět, který chcete zkusit se svou dcerkou dříve!
 
 
Voňavé BO-PO laky o objemu 5,5 ml najdete v hračkářstvích Sparkys a Bambule v následujících variantách:
 

    Samostatný lak BO-PO s vůní (149,90 Kč) – např. žlutý s vůní banánu, stříbrný s vůní lízátek, červený s vůní jahod, oranžový s vůní manga, zelený s vůní mentolu aj.

 

    BO-PO sada 3 voňavé laky na nehty (399,90 Kč) – balení obsahuje tři odlišné barvy se třemi odlišnými vůněmi

 

    BO-PO sada voňavý lak na nehty a balzám na rty (199 Kč) – obsahuje voňavý lak na nehty a balzám měnící barvu

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account