Slyšeli jste už o skupině Lollipopz? Že ne? O hodně přicházíte! Čtyři talentované zpěvačky, Laura, Ela, Nikki a Pája, se daly dohromady už v roce 2015. Dnes mají na kontě tři videoklipy, jedno vydané CD a řadu úspěšných koncertů. Momentálně chystají turné po českých městech, které vypukne na jaře 2019. Můžete se těšit na velkolepou barevnou, a hlavně zábavnou hudební show!

Skupina Lollipopz – to jsou čtyři sympatické a veselé holky, které nejen skvěle zpívají, ale umí předvést i parádní taneční show! Děti jejich vystoupení zkrátka zbožňují. A to i díky nápaditým barevným kostýmům a parukám, které skvěle doplňují jejich vystoupení na podiu.
Růžové Lauře je dvanáct let a tancování i zpívání miluje odmalička. Dokonce ovládá i hru na klavír. Ráda sportuje a stará se o své domácí mazlíčky – kocoura Santiho, kočku Sivu a psa Connyho. Zpívat s kapelou byl vždycky její sen!
Ela se zelenými vlasy sama o sobě říká, že je tak trochu blázen. V jedenácti letech mluví skvěle slovensky, anglicky, francouzsky a trošku i rusky. Doma pečuje o psa Keity a kočku Lízu. Ráda plave a lyžuje.
Pája je veselá, upovídaná holka, která se nebojí žádné výzvy! Věnuje se zpěvu, tancování, a dokonce i herectví. Mazlíčky žádné nemá, ale prý má doma bráchu, a to je tomu dost podobné.
Modrovláska Nikki je hodně akční a sportovně založená členka Lollipopz. Mimo zpěvu a tance ráda jezdí na koni. Doma má úplný zvěřinec čítající dva bratry, králíka, kočku a psa. V plánu má však ještě tygra, krokodýla a dinosaura!

To jsou Lollipopz! Nenechte si ujít jejich velkolepou pestrobarevnou show! A kde je potkáte? 

 
 
Nejbližší akce:
10. března Lollipopz Show – Nový Jičín
13. dubna Žižkovské Šapito 2019 – Praha
5. května Lollipopz My Little Pony Tour – Praha
 
CD Lollipopz je k dostání v Království hraček Bambule a Sparkys od 299 Kč. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account