Vyzkoušejte život na divoko: Hledáme rodiny do testovacího programu Deníku do divočiny!

Staňte se se testovací rodinou Deníku do divočiny

Z města, z vesnice, ze samoty u lesa…
Jste rodina co má chuť podílet se na testování Deníku do divočiny? Pak čtěte dál.

JAKÉ JSOU PODMÍNKY?

Hledáme přibližně 4 až 6 rodin, z různých divočin (město, vesnice, samota..), z různých regionů, s menšími i většími dětmi. Hlavní předpokladem testování je, že Deník do divočiny používáte. Testovací rodina do divočiny by s námi ideálně měla vydržet testovat všechny čísla deníku (od března 2016 do února 2017).

PROČ SE ZAPOJIT?

Vaše zpětná vazba na to co děláme je pro nás velmi cenná, jak pozitivní tak negativní. Informace, které nám poskytnete použijeme při přípravě dalších materiálů a aktivit, které s JDĚTE VEN připravujeme.

JAK SE BUDE TESTOVAT?

Pro účely testování jsme připravili on-line dotazník se sadou otázek, které jsou zaměřené na hodnocení obsahu každého čísla deníku. Vyplnění dotazníku by vám nemělo zabrat více než 15 minut vašeho času. Jste zvědaví jak dotazník vypadá? Prohlédněte si ukázku zde.

JAKÉ JSOU VÝHODY?

Testovací rodiny dostanou nové číslo deníku ještě před hromadnou rozesílkou všem odběratelům. Pilné testovače odměna nemine! Pokud s námi otestujete minimálně 4 čísla deníku, pošleme vám drobné odměny.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Napište nám email a připojte informace o tom jak velké máte děti, odkud pocházíte a my se s vámi spojíme a vše vám vysvětlíme.

http://jdeteven.cz/detail/cz/hledame-rodiny-do-divociny

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account