Děvčata zdravím po dlouhé době. 

Měla jsem mnoho co na zařizování. 

O loňských prázdninách se mi rozdrnčel telefon a volala paní knihovnice, že chce mé andílky na trzích. No sice se nic neprodalo, ale i tak to byl posun. Andílci se všichni nakonec rozprchly do světa a do doslova. Protože jsem je dala kamarádce do obchodu a tam je zkoupily Němky. 

S paní knihovnicí jsme rozjeli na podzim setkávání nad tvořením. Tvořivé večery. Ženy se učily háčkovat, vyšívat a dělat šperky. 

Háčkovala Anděly pro nemocnou Terezku. Prý byly hned fuč. 

Konečně měla čas dodělat dcerce vyšívaný obrázek. Jen jsem si ještě nenašla čas na to ho sundat z rámu. Pustila se do vlastního obrázku a háčkuji si pro sebe šálu, aby mi za vlahých večerů nebylo chladno na ramena. 

Před Vánocemi mi volala kamarádka a nabídla mi své místo pedikérky v Domově seniorů. A tak od března jezdím jednou týdně pečovat seniorům o nohy. Za ty dva měsíce jsem v jednání o možnosti salonu, zařizuji hygienu, jsem domluvena na setkání s provozním ředitelem v lázních. Jenže jsem se tam ještě nedostala. Ale už si musím na to najít čas. 

Připojila se na koučovací stránky Zákony bohatství. Doporučuji všem kdo se chtějí posunout dál. A je jedno zda jste zaměstnanec nebo podnikatel. 

A co plánuji? 
Začít vydělávat na Mobilní pedikúře a kosmetice. 

Najít parťačku pro můj Tvořivý projekt a ten také rozjet na plno a pomoci co nejvíce maminkám, aby se už nemusely strachovat zda vydělají dost, zda stihnout dát dítě do školky a pak jej též v rozumnou dobu vyzvednout. 

Parťačka by měla mít přehled v administratívě, účetnictví (jen základním, protože pro FÚ si nechávám vše zpracovávat od účetní a daňové poradkyně) a tak trochu být fanda do IT. Umět adminovat webovky. Protože to je to co mi nejde. Na co nemám vzdělání a buňky. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account