Organizace svatebního dne: Průvodce krok za krokem pro snadnější plánování

Svatební den je den plný radosti a štestí, ale také shonu. Svatební shon začíná už dlouho před samotným obřadem a samotná organizace je časově velice náročná.
V dnešním článku Vám přináším několik tipů, jak si ušetřit zbytečné tipy při organizaci svatby.

1. Začnete s organizací svatby hodně dopředu. Časná organizace Vám ušetří spoustu energie s starostí. Když začnete s organizací včas tak si bez problému zajistíte svatební prostory či kapelu na termín, který chcete. Volno si dopředu udělají i všichni blízcí.

2. Postupujte systematicky. Sepište si seznam priorit, určete pořadí důležitosti a jeden bod za druhým odškrtávejte.

3. Rozdělte úkoly a delegujte. Svatba je důležitá nejdenom pro snoubence, ale i pro jejich rodiče či sourozence. Využijte pomoc svých blízkých. Jistě Vám rádi pomohou.

4. Najímejte si. Ignorujte zažité tradice a nechte si upécet svatební cukroví. Šikovná pekařka se Vám o to jistě ráda postará za rozumnou cenu. Nechte si udělat catering na míru. Objednejte si veškerý mobiliář a inventář na míru. Dobrá půjčovna Vám zajistí svatební židle, stoly, nábytek, ubrusy, nádobí, příbory, gril, gastronádoby, sklenice a dokonce i mašle na auto. Využijte dostupných služeb a centralizujte jednotlivé složky svatební hostiny.

5. Připravte si plán B. Při organizaci svatby rovnou vymýšlejte pro všechny body alternativní řešení. Nečekaný výpadek vás nezaskočí.

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account