Vaše tělo ještě hladí letní slunce, ale hlavou už proudí tuna černých myšlenek… Brzy bude září. Starší jde do druhé třídy a mladší poprvé do školky. Stihnu všechno? Jak to bude probíhat? Co, všechno budu muset zaplatit? Hrozivý mix myšlenek ve vaší hlavě nabývá na objemu a tlačí do spánků. Tak se neděste. Existuje způsob, jak z toho vyjít, aniž by vám z toho švihlo.

 

Nezbytná trocha disciplíny
Probudit se z letního klidu a najet na plný výkon během týdne se zdá jako nemožný výkon. Ano – jste tím, kdo bude celý měsíc lítat jak tryskomyš. A v tom kolečku s vámi budou běhat i ostatní. Proto je nutné pozorně sledovat, co to s vámi dělá, včas vyhlásit stopku a znovu nabrat síly.
Mám pro vás tři tipy, které zaručeně fungují. 

TIP # 1 zní: Udržujte sami sebe v pohodě.
Asi si říkáte: “To vím taky, tak mi řekni JAK? 🙂 Dyť já si horko těžko urvu pro sebe deset minut!”
I těch 10 minut stačí – naučte se biodynamickou RE-CREATION desetiminutovku a budete během chvilky zase fit.
Kombinací vědomého dýchání, soustředěné pozornosti na jednotlivé části těla a vizualizace se během 10 minut uleví hlavě od překotných myšlenek a tělu od stoupajícího stresu a dramatických emocí.
A věřte mi, že pokud během dne pro sebe ukořistíte tři takové desetiminutovky, zvládnete ten nápor v klidu a zdravá. Já si dávám jednu hned co vstanu, druhou v práci (během pauzy na oběd) a třetí večer, než jdu spát.
Článek pokračuje na webu re-creation – klikněte sem: http://www.re-creation.cz/l/a3-tipy-jak-ulehcit-sobe-i-svemu-diteti-nastup-do-skoly-a-skolky/
 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account