132

Počasí v listopadu v některých dnech zatím na blížící se příchod zimy neukazuje. Podle meteorologů se to ale brzy změní. Ukazuje to dlouhodobá předpověď počasí serveru AccuWeather.
Prosinec bude zpočátku teplý. V prvním týdnu mohou teploty vystoupat až na 10 stupňů a v noci by neměly klesat pod bod mrazu. Od dalšího týdne se ale začne ochlazovat.
Druhý prosincový týden přinese denní maxima kolem 5 stupňů, noční teploty ale také poklesnou. V průměru by se měly pohybovat kolem nuly či několik stupňů pod ní.
Překvapivě ale od poloviny prosince přijde oteplení. Teploty opět porostou, a to zhruba na 7 stupňů. Noční teploty by se měly pohybovat nadále kolem nuly, pod ní by ale na většině území klesat neměly.
Čtvrtý prosincový týden dorazí nejen Vánoce, ale i další ochlazení. Teploty během dne spadnou až na 2 stupně a podle meteorologů navíc hrozí sněžení. To by se mělo v hustější míře objevit den před Štědrým dnem.
Noční teploty také rapidně poklesnou. Dlouhodobá předpověď ukazuje, že by se mohly pohybovat až kolem šesti stupňů pod nulou, kde by mohly vydržet i během posledního prosincového týdne.
Naopak denní teploty budou nadále klesat. V posledním týdnu tohoto roku se propadnou až téměř k nule.


Zdroj obrázků: bing.com
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account