195

Od 9.9. až do 15.9.2020 můžete získat Milka zápisník i vy.
Věděli jste, že alpské mléko pochází z malého alpského regionu o rozloze jen 100 km2. Tady se nachází 800 drobných farem, z nichž každá chová v průměru jen 60 kraviček.
 

Milka nakupuje veškeré kakao z udržitelného zemědělství. Od roku 2018 je součástí celosvětového programu Cocoa Life, zaměřeného na trvale udržitelné pěstování kakaa. To znamená, že se zapojujeme do zlepšování životních podmínek pěstitelů kakaa i jejich širších komunit, které dlouhodobě sužují například klimatické změny, nerovné zacházení s muži a ženami, chudoba, dětská práce apod. Program Cocoa Life se snaží tyto problémy a všechny jejich aspekty řešit přímo v místě, konkrétně v šesti zemích, které patří k největším producentům kakaa a kterými jsou Ghana, Pobřeží slonoviny, Indonésie, Dominikánská republika, Indie a Brazílie.

Citlivým a odpovědným výběrem surovin pro výrobu naší čokolády podporujeme pěstitele kakaa, aby jej mohli pěstovat udržitelným způsobem. Spolupracujeme s nimi a společně hledáme řešení pro zlepšení jejich podmínek a vzájemnou podporu uvnitř komunit. Pomáháme jim, aby dokázali vzít další vývoj i ochranu přírodních zdrojů do vlastních rukou. V oblasti osvědčených zemědělských postupů jsme už proškolili 142 800 pěstitelů, vysázeli jsme více než 1,2 milionu stromů, které mají tvořit stín na ochranu rostlin a poskytovat pěstitelům další zdroje příjmu.

Zdroj obrázků: Tesco leták

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account