Blue Lady

Vytisknout recept
Dopřejte si koktejl modrý jako letní nebe namíchaný z kvalitních produktů dle utajovaných receptur od značky Bols. Dříve malý rodinný amsterodamský podnik je dnes znám po celém světě svými giny a likéry jedinečné chuti.
Kategorie Nápoje
Kuchyně Ostatní
Čas přípravy 5 minutes
Celkový čas 5 minutes
Porce 1
Uvařila Kristýna Solničková

Ingredience

 • 3 cl Genever
 • 1,5 cl Bols Blue Curacao
 • 1 cl Bols Vanilla
 • 1 cl Vaječný bílek
 • 1,5 cl Citronová šťáva

Instrukce

 • Všechny ingredience nadávkujeme do shakeru a na sucho bez ledu protřepeme. Poté přidáme led, a protřepeme znovu, tak, abychom vytvořili bohatou a jemnou pěnu. Nakonec drink nalijeme přes dvojité sítko (double strainer) do namražené koktejlové sklenice, ozdobíme citrónovou kůrou či sušeným citrónem.

Notes

Genever 1820 je zcela unikátní gin. Má hladkou slanou chuť, která v kombinaci s tóny meruňky a jemnými doteky jalovce představuje dokonale vyváženou harmonii netradičních chutí. Ročník za jménem ginu není náhodný, prvotřídní recept tohoto ginu totiž pochází z roku 1820.
Seženete na www.1er.cz za 690 Kč.
Blue Curaçao. Jak název napovídá, tento likér má opravdu modrou barvu, a jedná se tak o nezbytný doplněk k mnoha drinkům. Má silnou pomerančovou chuť a skvěle se hodí i k nealko limonádě nebo pomerančovému džusu.
Cena tohoto likéru je na www.1er.cz 370 Kč.
3 Komentářů
 1. NelaVávrová 1 rokem ago

  tak to já alkohol jen výjimečně nebo spíše v létě pivo, cider a v zimě víno, svařák, punč…

 2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  nic pro mne 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account