Použijte z tohoto článku jednu důležitou informaci, kterou vám ve škole neřekli, a uvidíte, jak se vám změní život.
Pamatujete si ze školy na hodiny fyziky? Já jsem patřila do skupiny studentů, pro které byly tyto hodiny utrpením. Těch čtyřicetpět minut se mi zdálo jako nekonečná věčnost. Sledovala jsem hodiny a tlačila očima čas dopředu. Představovala jsem si vždycky, co lepšího by se dalo místo toho dělat. A že by těch možností bylo… 🙂
V hlavě mi utkvělo jen minimum informací. Když jsem pak po několika letech slyšela o zákonu přitažlivosti, marně jsem pátrala ve vzpomínkách, jestli se náhodou nejedná o další teorii k Archimédovu zákonu či zákonu akce a reakce. Ale troufám si tvrdit, že o zákonu přitažlivosti nám ve škole nic neříkali. Leda že bych zrovna chyběla…
Zákon přitažlivosti v praxi
Protože nejsem zastánkyní sáhodlouhých teorií, vysvětlím vám, o co jde na jednoduchých příkladech ze svého života.

Když jsem se před lety rozhodla, že úplně změním své povolání, začaly se dít zvláštní věci.

Nejdřív jsem si řekla, že je třeba získat někde praxi. A tak se to stalo. Objevila jsem inzerát, reagovala na něj a na praxi brzy nastoupila. Práce i prostředí se mi moc líbilo.
Zasnila jsem se tehdy a pomyslela si: „To by bylo skvělý získat přímo tady placenou práci.“ Během pár měsíců se stala další neskutečná věc. Daná organizace otevřela dvě volné pozice. Neváhala jsem ani minutu a na konkurz se přihlásila.
Tento příběh má happyend, neboť jsem tam skutečně nastoupila a prožila tam nádherné tři roky, než jsem se zase rozhodla jít dál.
 
Mám pro vás ještě jeden příběh
Můj přítel si už delší dobu stěžoval na svoji práci. Jednoho pozdního odpoledne přišel domů úplně vyčerpaný a oznámil mi: „Já si musím najít něco jinýho.“ Večer se ješte díval na nabídky práce, ale nic zajímavého neobjevil. A tak šel spát. Druhý den mi volal můj blízký známý a do telefonu na mě chrlil: „Jani, jak je na tom Marek s prací? U nás teď hledají nový lidi, je to dobře placený a mohl bych ho doporučit. Chtěl by?“
Něco vám teď prozradím…
Dlouho jsem si myslela, že jsou to jen náhody, které se občas dějí. Jenomže během několika let jsem si začala všímat, že je těch náhod nějak moc. Začala jsem tedy s těmito přáními lépe pracovat a pochopila jsem při tom jednu zásadní věc. Svým myšlením a svými rozhodnutími výrazně ovlivňuji to, co do mého života přichází.
Zkuste to taky. Zaměřte se příští týden na jednu věc, o které přemýšlíte třeba už delší dobu. Udělejte rozhodnutí a sledujte, co se bude dít.
Ještě jedna malá inspirace pro vás
Nedávno jsem se rozhodla, že si půjdu koupit parfém. Opravdu kvalitní kousek. Vydala jsem se do obchodního centra jednu pošmournou neděli a zjistila, že daná parfumerie má právě ten víkend 30% slevy. Jen pro upřesnění. Nejsem nákupní maniak, nesleduju slevy a akce a dobrých vůní mám pomálu. A to se vyplatí! 
P.S. Možná se to probíralo v rámci magnetické přitažlivosti. Jen nám učitelé zapomněli říct, že i lidé jsou schopni k sobě přitahovat věci, situace a osoby… 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account