Životní energie – životní síla je to, co nás naplňuje, vyživuje a také nás posouvá k vyššímu vědomí nejen ve spojení mezi mužem a ženou, ale ve všech oblastech života. Prostřednictvím této síly- energie jsme se zrodili i my všichni. Prostupuje celým bytím. Proč ji v sobě necítíme, jak si ji sami blokujeme a jak ji můžeme v sobě znovu objevit a rozproudit, tak aby byla znovu našim zdrojem? To všechno jsou témata rozhovoru na Příznacích transformace na téma ZDROJ ŽIVOTNÍ SÍLY už tuto neděli. Sem dej odkaz na to video
Téma zranění žen i mužů a jejich uzdravení. Toto si neseme v sobě dlouhá léta a někteří ho zažívají dodnes. Spousta žen v sobě nese i to, že to vše musí stále zvládnout sama a nemají důvěru ani chuť uvolnit cestu mužům a dát jim a tedy sobě prostor. V knize se věnuju i tomuto tématu:
„Aby mohlo dojít k uchopení mužské síly a nastoupení patriarchátu, byla potlačena jak ženská síla, tak její spiritualita.
Ženy musely celkově ustoupit do pozadí, aby mohlo dojít ke změně uspořádání z matriarchátu na patriarchát. Matriarchát neznamenal to, že vládly ženy, ale že byla žena uznávána jako Bohyně, která nese život a dává ve svém těle prostor novému životu. Stejně tak byla v této době uctívána rodina. Proto neprobíhalo tolik válek a násilí na rodinách, ženách a dětech. Jak ženy, tak muži uctívali rodinu a děti. A nikdo nevraždil rodinu druhého.
Aby mohlo dojít ke změně, byla u mužů potlačena jejich emocionalita. Muži souhlasili s vidinou větší síly v dobré víře, aniž by tušili, co se jim uzavírá. U žen k tomuto dojít nemohlo. Protože ženám nemohlo být uzavřeno emocionální centrum (oblast prvního a druhého energetického centra – čakry) protože by nemohlo dojít k porození dítěte.
Tento kanál musel zůstat volný. Proto jsou ženy více citlivé, ale často trpí strachem z projevu. Jejich centrum projevu, oblast krku, bývá velmi často zablokována. Mohou tedy vše cítit, ale stalo se pro ně těžké o tom lehce a svobodně mluvit.”

 
Více najdete nejen ve videu odkaz ale také v knize https://www.cestyzeme.cz/kniha-2/
 
 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account