Krásný den,
někdy věci co vytvoříme bereme jako samozřejmost, prostě to uděláme a je to, ale zpětná vazba lidí na naše “dílo” nám často ukazuje, že to co tvoříme má možná mnohem větší rozměr, než jsme sami očekávali.
Děkuji tedy za každé sdílení toho, co vám kniha https://www.cestyzeme.cz/kniha-2/
Posvátná sexualita přinesla…dělá mi to velkou radost, protože jsme ji psala pro vás.
Jsem vděčná za každé sdílení, takže máte-li nějaké také, napište mi ho…
Krásnou neděli ….
Soňa Mitra Pavlincová
Milá Soni,
objednala jsem jsi Tvoji knihu hned v předprodeji a moc jsem se na ni těšila. Zajímalo mě, co tam bude navíc oproti semináři, který mi doslova změnil život.(Posvátní sexualita- https://www.cestyzeme.cz/posvatna-sexualita/
Když přišla, s láskou jsem si ji prohlížela a moje srdce se tetelilo radostí, jako kdybych měla v ruce nějaký poklad. Jen nějak nebyl čas a příležitost ( hlavně klid) si k ní sednout a začít číst….
A tak se mnou jela na dovolenou na Krétu. Ležela jsem u moře, poslouchala šplouchání vln a četla Tvoji knihu. Přečetla jsem ji celou, jen ta cvičení jsem si nechala na později. Napsala jsi to krásně. Moc Ti za ni děkuji. Máš skvělý dar mluvit i psát nenuceným, přirozeným způsobem. I když mluvíš (píšeš) o hodně intimních věcech, nepůsobí to nijak vulgárně, ale ani neosobně. Jsem velmi vděčná za to, že jsem Tě poznala a mohla tak získat úplně nový pohled na sexualitu a vůbec na to, jak vnímat sama sebe a jak být sama sebou. Možná by se mi chtělo říct, škoda, že jsem tyto poznatky nezískala dřív, dokud jsem ještě byla mladá a měla před sebou všechno to milování, plození, rození a výchovu dětí. Ale o to zřejmě jde, dostala jsem se k Tobě právě proto, čím jsem si v životě prošla a věřím, že i když už mám určitý věk, můžu ještě prožívat svůj život a svou sexualitu posvátně hodně dlouho. Ještě jednou velké DÍKY za toto uvědomění, za TEBE i za krásnou knihu!
Mimochodem karty, které jsi mi na konci semináře přidělila: Krása, Úcta a Milosrdenství jsou mými každodenními průvodci. Trefila jsi to přesně.
Těším, že se brzy uvidíme na nějakém Tvém semináři, Muva tanci, procházce po Pálavě, nebo prostě někde
Měj se krásně.
S láskou a úctou
Magda
další reference ke knize – https://www.cestyzeme.cz/kniha-2/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account