Louise L. Hay vytvořila motivační karetní sadu, o které říká, že ji můžeme používat jakkoliv, třeba si i jednotlivé kartičky rozmístit po bytě, aby nám připomínaly naše denní cíle, myšlenky a šířily dobrou energii. Malé talismany. Malé výkladové karty.
Malé divinační pomůcky? Jo! Tak si s nimi zkusíme nyní pohrát. A zeptáme se, jak jinak – co by mohlo být důležité pro leden?
Síla myšlenek a důvěry ve svou cestu*heart**heart**heart**heart*
Dvě kartičky mají mnoho společného, schválně, co vytane na mysli právě vám:
„Mé myšlenky a slova vytvářejí mou budoucnost. Mé myšlenky vytvářejí zážitky zítřka, příštího týdne, příštího měsíce a příštího roku.“
„Důvěřuji sama sobě, že dělám jen to, co je pro mé nejvyšší dobro a největší radost – co je dokonalé pro můj duchovní růst a vývoj.“
Leden je vždycky symbolicky novým začátkem, chvílí, kdy si oddechneme po svátcích, kdy možná poděkujeme za Vánoce, nebo se s nimi rozloučíme s velkou úlevou, a z toho všeho plynou zákonitě i nová přesvědčení a chutě udělat něco jinak.
Jít na to od začátku myšlenkami – je rozhodně dobrý nápad.
Nad čím přemýšlíme, to nám tvoří náladu. Nálada znovu ovlivňuje přemýšlení a z tohoto kolečka v hlavě a v srdci je už jen krůček k tomu, co si pak podvědomě v životě vybíráme k činění, myšlení, dívání a kam směřujeme svou budoucnost. Stejně jako je na první kartě napsáno, dá se bez nadsázky říct, že nad čím přemýšlíte dnes, může tvořit vaši budoucnost za týden, za měsíc i za rok. Jen udržet myšlenky v nadhledu, cíle v dohledu, a mít dost vytrvalosti přeskákat i překážky a bez pocitu viny si odpočinout, když na této cestě budeme potřebovat oddech. Únava a překážky nejsou stopkou, jsou jen výzvou k doplnění sil.
Protože jistě někde uvnitř tušíme, jestli směr, který jsme v lednu zvolili, či spíše v tuto chvíli aktivně volíme, je ten správný. Dá se říci, že dle druhé karty máme v těchto dnech a týdnech silné vnitřní vedení, dobrou intuici a měli bychom jí důvěřovat. Že to, co k nám jde, je pro naše dobro a má potenciál nám nést radost. I kdyby to byla hora smetí nametená před práh, víme, že ji musíme uklidit, protože jinak se jara nedočkáme. Tak směle do toho!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account