V roce 2015 jsem se poprvé rozjela do horní části Chorvatska, na Istrii, cca 5km od Poreče (lodí jste ze Zelené Laguny v Poreči do 30 minut). A v Poreči je mnoho krásných míst k poznávání a při každé návštěvě tohoto krásného města objevíte vždy něco nového.
Tato dovolená byla zároveň i mou první dovolenou i s programem u moře – s ranním cvičením a večerními workshopy. Na toto místo jsem vyrazila ještě o rok později a Zelená Laguna se mi vryla pod kůži a mám na to místo krásné vzpomínky. 
Cítím, že je to jedno z míst s příjemnou energii, s krásnými východy i západy slunce, s příjemnou relaxační zónou s houpacími sítěmi, pár klidných míst přímo u moře – každý si zde najde něco svého. 
Pro ty z vás, kteří máte rádi i výlety, přímo z Poreče se dá vyrazit na jednodenní výlet do italských Benátek, který jsem v roce 2016 absolvovala a jsem za to moc ráda. 
A protože se mi tato místa – Zelená Laguna a Poreč – dostaly pod kůži, propojila jsem se s Cestovní kanceláří Fit a společně jsme zde vypsali dovolenou s programem na červen 2020
A právě teď posílám fotografie ze Zelené Laguny a Poreče. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account