Pochopení vašich vnitřních rolí: Klíč k osobnímu rozvoji

O archetypu vnitřního dítěte, jste už možná slyšeli. Je to dětská radost v nás a je velmi žádoucí se o našeho vnitřního prcka starat a bavit se sním v lehkých meditacích. Taky možná víte o vnitřním mágovi, který dodává sílu myšlenkám.

Ale věděli jste, že těchto vnitřních archetypů je daleko více? Zkuste se zamyslet, jaké všechny role v životě hrajete, každá z nich má svůj vnitřní archetyp.

Některé archetypy, nebo se dá říci vnitřní role, jsou naprosto v pořádku, rozumí tomu, kam v životě jdete a co chcete. Rozumí Vašim cílům a sdílí je s vámi. Tyto role je dobré si uvědomit a tím je přijmout do svého energetického celku vědomí.

Pak jsou také role, které si možná myslíte, že jsou naprosto v pořádku, třeba taková role vnitřního zaměstnance, nebo naopak podnikatele. Podnikáte, pracujete pro firmu, víte, proč to děláte, máte své cíle, tak proč se věnovat této roli? Zkuste se na ní podívat… možná budete dost překvapeni, jaká kreatura na vás z hloubi podvědomí vykoukne a jaké cíle a priority tato role má. Ona v sobě nese záznam z vašeho podvědomí a tam občas bývají pěkné jobovky.

Pokud narazíte při svém hledání a přijetí na roli, která bude absolutně jiná, než jste vy, zkuste si s ní popovídat a vysvětlit ji vaše cíle a motivace. Zkuste najít společně kompromis tak, aby všichni byli spokojení. Je velmi důležité toto najít a i s rolí, která je dle podle vás úplně mimo mísu se dohodnout.

Když táhnete za jeden provaz, opět i tato role doplní vaši vědomou část.
Co získáte tímto vnitřním teambuildingem? Z podvědomí vytáhnete několik celků a posunete je do vědomé části mozku. Tedy se rozšíří vědomá část vašich myšlenek a tím i vaši reality, vždyť přeci právě ty myšlenky, tvoří realitu.

V případě, že se vám některá z rolí neukáže, může být zablokována nějakou silnější energií, která ji drží pod pokličkou. V tomto vám umím pomoci a docílit toho, že budete opravdu režisérem svého života.
Rada na závěr: Uvědomte si jaké všechny role v životě hrajete a nebo si myslíte, že byste měli hrát.

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account