100

Před nějakou dobou jsem si začala psát blog. Vlastně to bylo na popud kamarádky, která věřila, že mě to bude bavit a tvrdila, že píšu čtivě *smile*. Nechala jsem se přemluvit a můj blog převážně o receptech se postupně rozrůstá o další kategorii a to knižní recenze
Oslovila jsem kamarádku, která se během mateřství přímo zbláznila do čtení. Občas na svém profilu vyjádřila názor na tu či onu knihu a já nikdy neodolala příspěvek přečíst. Nevím jak to ta holka dělá, ale píše opravdu poutavě a často názorově nejde s davem. A možná i to mě na tom zaujalo.
Snažíme se každé pondělí přicházet s novou kritikou a pohledem na knihy, které teď nejsou tak úplně v kurzu. Nemyslím tím, že by byly nějak kontroverzní nebo nepřístojné, ale spíš se na ně v záplavě Temných hlubin a Hadrových panáků pozapomíná.
Malá ukázka z recenze na knihu “Noční cirkus”:
“No tak tomu říkám anotace! Čtenář, který má rád tajemno, kouzla a iluze, toho záhadný černobílý cirkus, který přijíždí bez ohlášení, otevírá se za soumraku a zavírá za úsvitu, musí lákat! Vezmeme to popořadě:

Na začátku se setkáváme s úspěšným a oslavovaným kouzelníkem Prosperem. Tomu do divadla přivedou pětiletou holčičku, která má na kabátku připnutý dopis adresovaný Hectorovi Bowenovi (což je Prosperovo skutečné jméno).”

 
Pokud máte zájem a čas, koukněte na naše první vlaštovky. Rádi bychom inspirovali ke čtení knih a budeme moc rádi i za jakýkoli komentář  🙂
Katka
https://katfoblog.blogspot.cz/search/label/recenze?&max-results=6
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account