Vděčnost je pro mě chvíle, kdy děkuji za to co už mám, i když je to třeba drobnost, přesto jsem vděčná, že to mám. Vlastně je to to, že dávám pozornost tomu co už mám a nezaměřuji se na to, co nemám, ale chtěla bych to mít.

Věci, které prožívám nebo mám ve svém každodenním životě, a které považujeme občas za samozřejmost a přestaneme si jich vážit v čase, kdy převládne naši pozornost zajímat věc, kterou nemáme. O každodenních maličkostech jsem už napsala článek, který si můžete přečíst zde >>>

Vděčnost mě naplňuje radostí a vnitřním klidem, co všechno mám a odchází smutek, který cítím, když po něčem toužím.

Všechno, co chceme získat nebo vytvořit, na to se musíme dívat, jako bychom už to měli a pokud budeme děkovat (budeme vděční), ve skutečnosti vlastně přiznáváme, že už to prožíváme nebo máme po čem toužíme. Naše myšlenky, pocity a díky, se nám budou vracet v reálných podobách.

Proto neproste o nic, tím dáváte svoji pozornost tomu, co nemáte a co chcete mít. Můžeme děkovat, být vděční i za to, co víme, že nemáme a tím si vše přitáhneme do svého života.

Udělejte si seznam toho, za to jste ve svém životě vděční. Můžete si založit deníček VDĚČNOSTI. Doporučuji si ze začátku všechno psát, rychleji se větičky dostanou do podvědomí a stanou se realitou.

Tím si změníte svoji energii, kterou do světa vysíláte a začne se měnit Váš postoj i Vaše vibrace, které Vám do života přitáhnou věci, situace, které chcete prožívat a mít.

Můj seznam vděčnosti:

Děkuji za život, plný lásky a podpory

Děkuji za svoji laskavost a upřímnost

Děkuji za milovanou dceru

Jsem vděčná za chvíle s dcerou

Děkuji za rodiče

Děkuji za podporu přátel a známých

Děkuji za dosažení všech mých úspěchů

Děkuji za objevení veganství

Děkuji za zdraví

Děkuji, že se mám na co těšit

Děkuji, že můj život má smysl

Děkuji za svobodu a volnost

Děkuji za dnešní nádherný den

Děkuji za příležitosti každý den

Děkuji za láskyplný domov

Děkuji za knihy, které jsem mohla číst

Děkuji za internet

Jsem vděčná za své skvělé čtenáře

Všechno souvisí se vším ♥ bez jednoho by nebylo druhé ♥

Nejdůležitější u vděčnosti je, procítit to, co říkáte nebo píšete. Nestačí odříkat větičky, musíte se do toho vcítit, situace prožívat. Zavřete si oči a nechte se vtáhnout do zážitku, který chcete prožívat…

Někdo provádí večerní rituály vděčnosti a se zapálenou svíčkou a s celou rodinou, můžete děkovat za dary a úspěch, které jste za celý den prožili.

S vděčností si vlastně můžete hrát, je to taková hra, kterou můžete hrát kdekoliv a kdykoliv. Nejlepší místo je krásné místo, například v přírodě nebo si doma udělejte kouteček vděčnosti, kde Vás nebude nikdo rušit.

A pokud máte málo informací o vděčnosti, je napsáno spousta knih, které Vás naučí techniky nebo rituály, které použít. Což takhle si vymyslet svoji techniku, svůj způsob používání vděčnosti?

Ať se Vám plní Vaše sny a touhy ♥

Vaše Kristi ♥

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account