10. prosinec nastal a změnu tématu přichystal. Tento týden se vrhneme v adventním kalendáři se Zákonem Přitažlivosti na vztahy – téma, které se v našich životech nejvíce “řeší”/děje. 
Kolem vztahů si lidé vytváří spoustu domněnek a jejich reakce mnohdy vychází ze starých zažitých vzorců a očekávání. A tak je dobré uvědomit si proč v určité chvíli jednáte nějakým způsobem, a co vám to přináší. Je to pro váš vztah do budoucna dobré? Plavete po proudu a necháváte váš vztah přirozeně růst (na téma plavání PO PROUDU se podívejte v předešlých dnech)? Jaká svá očekávání musíte změnit, ať PŘITAHUJETE do svého života více RADOSTI, LÁSKY, SDÍLENÍ, INTIMITY se svým partnerem? Uvolněte se, a nacházejte ve svém životě, jaká PŘESVĚDČENÍ můžete ZMĚNIT, ať se ZMĚNÍ REALITA. 

Dnes vám ještě zmíním 5 jazyků lásky, které vám ve vašem vztahu můžou velmi pomoci. Každý z nás má určité preference, díky kterým si připadá ve vztahu lépe, hodnotněji, když jsou mu tyto mnohdy nevědomé potřeby naplňovány. zapřemýšlejte nad sebou, i svým partnerem, který z jazyků lásky upřednostňuje a začněte mu ho více dávat – uvidíte, co se stane. 5 jazyků lásky: doteky (více objímání, tulení, masáž, pusy, intimita), činnosti (uklidit, něco uvařit, nakoupit…), dárky (hmotné věci kterými vyjadřujete lásky – pro ženu třeba růže, pro muže něco dobrého na zub), pozornost (sdílení, povídání), a slova ujištění (vyjádřit lásku slovy a ocenit partnera). Každý z nás má jazyky jiné a někdy je to kombinace jazyků – já preferuji doteky, a pro druhé lidi většinou lásku vyjadřuji skrze činnosti (nachystám jim jídlo, pozvu někam, něco vyrobím atd.). Jaký jazyk lásky máte vy a váš partner? Buďte si toho vědomí a vaše vztahy se budou zlepšovat. 🙂
Mějte se a milujte se. 
S láskou v ❤️
Radka Pastyříková
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account