Setkání s vnitřním umělcem

12ti týdenní online program, který velmi jemně a láskyplně oslovuje vnitřního umělce v každém z nás a rozvíjí tento přirozený dar. Věřím, že propojení kreativity, sdílení a důvěry v bezpečný prostor bude všem příležitostí, jak se přirozeně otevřít svému potenciálu.

Tento online program vychází z originální knihy Umělcova cesta dle Julia Cameron + jsou do kurzu přidány nástroje vhodné k (sebe)koučování. 

V tomto jedinečném online programu se podíváme na to, kdo jsme, kam míříme, zbavíme se strachu a ukážeme si, jak si můžete stanovit jednotlivé kroky k dosažení vašich cílů. 

Po dobu 12ti týdnů vždy každý týden dostanete jednu lekci, v které budou jak cvičení vycházející (nejen) z knihy Umělcova cesta, tak i podpůrné techniky (nejen) z oblasti koučování. Během celého procesu Vám budu k dispozici a každý z účastníků dostane vždy zpětnou vazbu na základě Vámi zaslaných úkolů, které jsou součástí jednotlivých lekcí. 

Každý, kdo se do tohoto online programu přihlásí, má možnost každý měsíc 1 skype konzultace po dobu trvání Vašeho kurzu. 

Kontakt: as**@vo***.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account