Máme krásnou zkušenost z festivalu Miluj svůj život, kde jsme se setkaly s milou dámou, paní Ivankou Sedmerovou z Plzně, která se věnuje krásnému řemeslu – drátenictví. V jejích rukou se rodí krásné drátěné dekorativní předměty, jeden z nich mi byl darován,  má tvar Andílka a nyní visí v mé pracovně.
Paní Sedmerová se na festivalu velmi zajímala o naše výrobky, které již znala z našeho článku vydaném v časopise Meduňka a které ji zaujaly natolik, že si hned sama nějaké pořídila.
Velmi mile mne překvapilo, když jsem týden na to objevila ve své domovní schránce dopis od paní Sedmerové s jejím poděkováním a přáním mnoho štěstí na mé cestě.

Za tento krásný dopis jsem velmi vděčna a obratem jsem paní Sedmerové odpověděla a přiložila do dopisu obrázek, který namalovala má dcera Natálka.

dsc_0588

Následně jsme se  spojily po telefonu a p. Sedmerová mi nabídla sponzorský dar v hodnotě 7000,- Kč.  Tento čin mne velmi dojal. Je až k neuvěření, že se v  dnešní uhoněné době  stále vyskytují lidé, kteří nemyslí jen sami na sebe, ba naopak, a jsou ochotni nemalý obnos peněz věnovat  ku pomoci někomu jinému. Opravdu úctyhodný čin. Slibujeme, že s darovanými penězi naložíme co nejefektivněji a ku prospěchu všem.

Tento článek je věnován s poděkováním paní Ivance Sedmerové, které si velice vážíme, jako člověka s velkým srdcem.

 Martina

www.mamavis.cz

www.mamakteravi.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account