Často od vás dostávám dotazy, jak může sebedůvěra změnit život. Proto mám dnes pro vás jednu momentku z vlaku. Byla to myšlenka tak rychlá a silná, že potřebovala ven, bez ohledu na prostředí. Chvíli jsem si říkala, jestli by hodinku nepočkala, než dojedu na místo, jenže nepočkala. Ale pojďme přímo k věci.
Co všechno může způsobit, když se máte ráda a více si věříte? Jaká je další esence neodolatelné ženy? 

Esence neodolatelné ženy

Neodolatelnou ženu má ve svém nitru ukrytu každá z vás. I když to zrovna teď nevidíte. Když se zaměříte a probudíte ji v sobě, dáte mi za pravdu. 🙂 Ale pro začátek se vás zeptám na jednu otázku. 
Máte se ráda? Nebo máte pocit že to není úplně tak, jak byste si přála. Chápu vaše pocity, byla jsem na tom v minulosti úplně stejně. Když jsem si uvědomila, že potřebuji ve svém životě něco změnit, pročetla jsem spoustu knih. Říkala jsem si, že se to autorkám dobře kecá, protože jsou úspěšné a krásné. Jenže když jsem se podívala sama na sebe do zrcadla, říkala jsem si, že mě se něco podobného stát nemůže.  Můj soukromý a profesní život se v té době dal shrnout na sousloví jedna velká katastrofa.

Těm se to ale dobře kecá

Když jsem se začetla do příběhů žen, kterým jsem se chtěla alespoň trošku přiblížit, zjistila jsem pro sebe překvapivou věc. V drtivé většině případů na tom kdysi byly, jako já. Prošly si v životě určitým procesem. Díky němu pochopily, že chtějí jít jinou cestou. Cestou šťastného a spokojeného života.
Říkala jsem si, že to stojí za zkoušku. Začala jsem se zaměřovat více na sebe a svou sebedůvěru.  Když jsem si začala více vážit sebe sama a vnímat se jako ženu, začaly se dít změny. Ani koutkem duše jsem netušila, jak budou velké. Stačily k tomu malé kroky, které vedly k obrovské změně.
Možná to znáte ze svého vlastního života. Když se o něco dlouho snažíte a dáte si velký cíl, po nějaké době své snažení vzdáte. Proto se pro začátek zaměřte na malé kroky, které vás mohou dovést k výsledku. Ani u mě to nebylo jako lusknutím prstu. Byl to určitý proces, který nějakou dobu probíhal. Ale výsledek stál za to.
Pokud si chcete vybudovat zdravou sebedůvěru, pak vytrvejte. Možná to bude nějakou dobu trvat, ale výsledek bude stát za to. Otevřou se vám možnosti, které možná dnes ještě nevidíte. Může to být nová práce či podnikání, nebo najdete konečně muže, kterého jste si vždycky přála. Když budete ze svého nitra vysílat lásku, pak se vám bude vracet.
Když se vrátím zpět, ani se mi nesnilo, že někdy v budoucnu budu tam, kde jsem teď. Bez ohledu na vnější situaci, může být každá z vás neodolatelnou ženou, když si to sama dovolí. 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account