Rozchod je hodně komplikovaná etapa lidského života, ale na druhou stranu si z něj odnášíme do dalších let velké ponaučení a zkušenosti. Nemá cenu truchlit a trápit se myšlenkami, co vše se dalo udělat jinak. Neudělali jste to a asi ani nechtěli. Vztah není samozřejmost a počáteční zamilovanost nekonečná. Na vztahu se musí neustále pracovat, naslouchat si a řešit veškeré problémy v jejich prvopočátcích.
Jak poznat, že se něco děje? Velice jednoduše. Pokud se váš vztah dostal do fáze stereotypního průletu jednotlivými týdny a měsíci bez jakéhokoliv koření, zážitků nebo radostí, máte zaděláno na velký problém. Stereotyp zevšedňuje vše kolem vás. Po nějakém čase se dostanete do mylného přesvědčení, že váš vztah je nezničitelný a následujícího dne se vlivem nedostatečné komunikace ocitnete v prázdném bytě s nálepkou – vítejte v klubu SINGLE.
 
Zažeňte černé myšlenky a rozhodně po rozchodu nedělejte tyto věci:
Myslete na sebevraždu
Opravdová láska na vás ještě čeká, rozchod vám dělá pouze prostor k jejímu nalezení. Nemá cenu se připravovat o to nejcennější jen kvůli ztrátě partnera. Ten pravý by od vás nikdy neodešel. Uvědomte si, že smrtí nikomu nepomůžete, naopak….
 
Napište textovku značka Prosík
Rozešel se s vámi a vás to prostě “kurevsky” bolí? Sedící v koutě svíráte dlaněmi hlavu a oči se vám mlží pod tíhou slz? Z kapsy vyndáte telefon a napíšete mu zprávu. Tak touto strategií se z toho nikdy nedostanete.
Pamatujte, že rozchod není chvilkové pomatení smyslů, ale dlouhodobá nespokojenost, která v rozchod vyústí. Na vše je pozdě, vy se stejně nezměníte a on vás znova milovat již nebude. Vyměňte si Sim kartu, blokněte jí pro začátek na FB a vyhněte se místům, kam jste pravidelně chodívali.
 
Bydlete spolu dál
Hodně často se setkáváme s rozchodem, kdy se ani jeden z partnerů ze společné domácnosti neodstěhuje. Riskujete své duševní zdraví i psychickou pohodu. Rozchod je o odloučení, odpočinku a zapomnění. Pokuste se odejít co nejdříve, nalezněte si nový podnájem nejlépe na druhém konci města a zaměřte se na své kamarády s rodinou.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account