Trochu jsem se zdráhala vám sem dát tohle dnešní zamyšlení… 

Je to něco, co nikdo nečte rád, protože je to opak těch líbivých motivujících citátů. Zato jde tahle věta přímo k věci, hluboko do nitra, kde otevírá staré rány, skryté komnaty a pouští na světlo kostlivce, které jsme před sebou ukryli… ????

Nikdo se nechceme přehrabovat ve svých stínech, tedy ne dobrovolně. Většinou nás k tomu přimějí až vnější okolnosti, které se stanou tak nepříjemnými a bolavými, že nás donutí otevřít v našem Životě takové témata a vnitřní obsahy, které by jinak spaly v našem podvědomí ukryté až do Smrti. ????????

Časy se ale mění a pokud chceme jít jako lidstvo dál, pokud se chceme rozvinout v milující, vyrovnané a Láskyplné Bytosti, tak už nemůžeme zavírat déle oči před svými stíny a bolestmi. <3

Potřebujeme najít sílu ty temné místa našeho bytí otevřít a prosvětlit, aby mohlo být lépe. A to lépe nejen v našich Životech, ale na celé téhle planetě. Protože jak řekl už Hemingway: “Až Ti bude v Životě nejhůř, otoč svou tvář ke Slunci a všechny stíny padnou za Tebe.”. ☀️

Posílám dnes tedy jedno ZAMYŠLENÍ NAD PŮVODCEM VŠECH TĚŽKOSTÍ, STRASTÍ A TRÁPENÍ V LIDSKÉM ŽIVOTĚ… 

Zkuste ho aplikovat na věci, události ve vašem Životě a hledejte v sobě odpovědi a možná řešení. Budu ráda, když mi napíšete, jak vám to šlo. 

S Láskou Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account