774

Mé milé dítě,
 
jsem tvoje máma a vím o tobě všechno.
Když se narodila, byl to ten nejkrásnější okamžik mého života, cítila jsem nesmírné štěstí a lásku, když jsem tě poprvé uviděla.
Ten první pohled do tvých očí a ja věděla, že jsem navždy ztracena. Když  jsem tě  přivinula do své náruče, bylo to, jako kdybych našla sama sebe.
Znám tě, vím jak se usmíváš, kdy se trápíš, kdy tě něco bolí, kdy jsi zamilovaná, dokonce mám spočítané  všechny vlasy na tvé hlavě.
Znám tě tak dobře, že jsem si tě vybrala jako svoji dceru jestě než jsi prišla na tento svět. Vybrala jsem si tě, protože ty jsi ta nejlepší dcera jakou jsem si mohla přát. Miluji tě bez výhrad a nekriticky, ať se stane cokoliv.
Miluji tě i tehdy, když  mě odmítáš, když  mnou pohrdáš, když  mě nechceš vidět.
Jsem velmi pyšná, že prave ty jsi mojí dcerou. A ať v životě  uděláš cokoliv, nikdy se má láska k tobě nezmění, nikdy nezeslábne, nikdy nevyhasne.
Mým jediným přáním je, abys byla šťastná. Nezáleží mi na tom  kde a s kým, prostě jen toužím tě vidět spokojenou, milovanou a milující.

Na světě  není stejné ženy jako ty, proto se nikdy s nikým nesrovnavej, každý  máme svoji vlastní jedinečnou cestu. Vždy buď sama sebou, žij naplno, jsi svobodná bytost

Věř si, věř svým schopnostem, sve intuici, svému srdci tak, jako věřím já tobě, že vše zvládneš.  Stále na tebe myslím, jsi pro mne cennější než všechny drahokamy světa, miluji tě bezpodmínečně.

Někdy však hluboce lituji, ze jsem nedokázala vyjádřit všechny své city, ale věř, že mé srdce bije celý život jen pro tebe. Už  je pozdě se omlouvat za svá pochybení, ale i já jsem jen člověk a ve svém životě jsem zažila chvíle, kdy jsem se trápila pochybnostmi, nejen o sobě, ale i o smyslu života, prožívala jsem dramata lásky i nenávisti a bojovala a prala se se životem.
 Jak ráda bych vrátila čas a já ti mohla znovu ukázat všechnu lásku, která na světě existuje. Láska je světlo, které osvětluje ty, co ho dávají a dostávají. Láska je gravitace, protože způsobuje, že jsou někteří lidé přitahováni k ostatním. Láska je síla, protože násobí to nejlepší, co je v nás a dovoluje lidstvu nevyčerpat se svým slepým sobectvím. Láska odkrývá a odhaluje. Pro lásku žijeme a umíráme. Láska je Bůh a Bůh je Láska.

Tato síla vše vysvětluje a dává životu smysl. Je to proměnná, kterou jsme příliš dlouho ignorovali možná proto, že se lásky bojíme, jelikož je to jediná energie ve vesmíru, jíž se člověk nenaučil podřídit své vůli. Láska je nejsilnější silou, protože nemá žádný limit. V každém z nás je generátor lásky, jehož energie čeká na vypuštění do světa.

Čas je však velmi relativní a ja ti toužím říct, jak moc tě miluji. Toto je mé poselství pro tebe.

 

Tvá máma

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account