Vzhledem k rostoucím rozpakům, doutnajícím vnitřním nepokojům, pro uvědomění si, že se to samo nezastaví…  Získali jsme dostatečnou zkušenost s tím, že cesta restrikcí a zákazů není to hlavní, co nás z toho vyvede.  Aktuální situace se dotýká všech. Nevyhovující a nikam vedoucí nastavení nás dovedla na hranu, kdy nás běh života a okolnosti tlačí k tomu, se rozhodnout. Právě v tuto chvíli mizí prostor pro osobní neaktivitu, právě v tuto chvíli si naléváme pohár poznání, právě nyní každý sám za sebe osobním přístupem zcela svobodně volí, zda přijímá do svého života radost či strach. Jedná se o dotek na hluboké bázi uvědomění, který ukazuje aktuální vnitřní nastavení .
Výsledek takového uvědomění má dalekosáhlé důsledky, neboť mění energetickou podstatu celého tématu.  Má přesah i do ostatních témat, nejen do Koronavirového. Tak jak vidíme, že je na světě možné vše v negativním slova smyslu, tak také můžeme začít stavět svět, ve kterém je harmonie, radost a světlo.  Je to o síle, kterou má každý z nás, stačí věnovat pozornost tomu, jaké myšlenky necháváte vstoupit do vašeho vnímání. Ty, které způsobují nekomfort a strach, mohou odplynout pryč, můžete je propustit a nezabývat se jimi. Do svého světa pozvěte takové, které způsobují radost, které jsou v harmonii s osobním i okolním nastavením. Takto si zhmotníte svět radosti.
Jak se do takového stavu dostat? Vytáhněte si toto téma jako celek, navnímejte ho a naleznete potřebné odpovědi. Díky tomu si můžete otevřít čistý pohled, uvidíte v hloubi sebe čistý obraz, dotknete se zdrojové podstaty. V tomto bodě máte příležitost dotknout se sebe, poznat svoji podstatu. V tomto bodě můžete otevřít Světlo. V tomto bodě můžete odmítnout Temnotu.
Popsaný způsob, jak se vymanit z pandemické hrany, se někomu může zdát snadný, někomu obtížný. Obtížnost však není téma. Téma je objevení podstaty sebe. Rozhodnutí se, jaký stav je v souladu s osobní podstatou.  Každý má možnost si toto téma popracovat. Záleží, na jaké úrovni se aktuálně nachází. Někomu půjde posun snadno a zvládne ho sám, někdo bude potřebovat průvodce. Ani to není téma. Zde je důležité vykročit.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account