315

… to opravdu nejde!

 
Upoutala jsem Vaši pozornost? To jsem ráda 🙂 Byl to taky úmysl. Opravdu jsem na sebe pyšná, že jsem vymyslela, tak kreativní nadpis příspěvku. Ale dost srandy 🙂 Jen bych Vás některé chtěla uvést do obrazu, jak to s tím hubnutím opravdu je. 
 
Holky opravdu někdo věříte tomu, že se dá zhubnout takhle rychle, snadno a zdravě? 🙂 Neblázněte! Vždyť deset kilo taky nepřiberete za týden… proč vlastně píšu tenhle příspěvek. Ke své hlavní pracovní činnosti, ještě 3x týdně chodím předcvičovat fitball a kruhový trénink (ehm.. kdybyste některá byla z okolí Chrudimi a chtěla moje hodiny vyzkoušet – jsi vítaná 🙂 – konec reklamy).
Zpátky k myšlence… jak to bývá zvykem na začátku ledna mi na hodiny chodí spousta nováčku tzv. “ledňáčků”, kteří/které si dali předsevzetí, že v novém roce zhubnout… bohužel v tomto případě většinou, jak rychle začnou, tak rychle skončí…. 
…. ze všech možných časopisů, sociálních sítí se na nás valí různé diety, triky a vychytávky, jak zhubnout a být jak Twiggy 🙂 prosím Vás ! Nevěřte tomu – žádný hubnoucí přípravky, žádný píchání jehliček do uší, žádný masáže, …. vykašlete se na to – vždyť to je akorát ztráta času a především ztráta velkého množství finančních prostředků.
 
Myslíte si, že kdyby šlo tak lehce zhubnout nebo někdo tajil nějaký “suprácký recept”, že je na světe tolik obézních lidí? Omyl! 
 
Dám vám trošku radu sama za sebe, jak jsem zhubla já sama:
1) Změňte svůj život v hlavě! (Teprve potom přejdi ke kroku 2)  – všechno děláte pro sebe.. (neděláš to kvůli manželovi, exmanželovi, přítelovi, expřítelovi, rodině, kolegům…) – kvůli sobě !
 
2) Začni se hýbat – sezením na gauči a vzdycháním, že v pondělí začnu… od příštího měsíce začnu… to opravdu nepůjde… 🙂 – pokud vůbec nesportuješ začni procházkama, něčím jednoduchým… a pomalu přidávej… bude to bolet, bude to těžký… ale nevzdávej to
 
3) Změň jídelníček – jíš jednou denně ? Nesnídáš! Změň to.. začni jíst malé porce každé 3 hodiny a začni hodně pít.
Máš chuť na čokoládu? ! Dej si jí… nejhorší je, když se ze dne na den vysadíš všechno, co máš ráda… 1x týdně se odměň něčím, co Ti opravdu chutná…. zkoušej nové věci… né všechno, co je zdravé chutná špatně 🙂 
 
4) Nenech se nikým odradit!
5) Najdi si spřízněnou duši… tvůj hnací motor, který Tě potáhne.. 🙂 Né někoho, kdo Tě bude neustále schazovat!
 
6) Vyfoť se… nejlepší rozdíly uvidíš na fotkách… na váhu kašli !
7) Trénuj svoji vůli.. 🙂 a hlavně nehubni…. změň svůj život 🙂 AMEN!
 

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account