Dneska mi padly oči na filmový plakát, zvoucí do kina pod záminkami “Zvuk DOLBY ATMOS” (speciální technologie věrného prostorového zvuku) a “Natáčeno 3D IMAX kamerami.” (speciální technologie, díky které diváci vidí scénu prostorově podobně, jako by se vlastníma očima dívali na skutečnost, tedy trojrozměrně).

No prostě půjdete do kina a tam si budete připadat “jako v realitě”. Mydlící se příšerky, vzdálené galaxie, laserové show se budou prakticky odehrávat “u vás v obýváku”… Zaplatíte za to nemalé vstupné a za dvě hodiny půjdete zase domů, “do obyčejna”.
A protože tam nebudou všechny ty úžasné efekty, nejpozději za dva dny už zase budete celí netrpěliví pokukovat, na co byste mohli vyrazit znova. (V mezičase aspoň budete střílet zločince nebo zvyšovat otáčky závodního motoru na hrách v mobilu.)
Připadá nám naše každodenní realita málo zajímavá a akční? Tak málo, že se postupně stáváme závisláky na realitě “virtuální”? A potřebujeme jí stále častější a vyšší dávky?

Já samozřejmě taky ráda koukám na filmy. Dokonce i na pohádky. Ale nezapomínám především ŽÍT svůj vlastní život 🙂
“No jo, ale…”, slyším často při konzultacích různé důvody, proč já můžu a ostatní ne. Většinou se stočí líčení na různé překážky, jejichž hlavním jmenovatelem je STRACH. Strach z toho, co BY mohlo nastat, KDYBY…
Kdybychom si – ta troufalost!!! – dovolili začít žít svůj život podle sebe.
Tak, aby nám vyhovoval. Tak, aby nás bavil.
To jde???
No jasně! 😀 Od toho tu ostatně celý náš život pro nás JE.
 
Chci adrenalin, ale bezpečný!
Právě pro vás, kteří byste rádi vyKROČili z rutiny všedních dnů a prožili svoje vlastní skvělá dobrodružství – ale v bezpečí a závětří stávajícího života – jsem před časem vytvořila unikátní projekt “Vyzkoušejte si PŘEDEM svůj nový život. Bezpečně a nezávazně.”.

Možná už jste o něm slyšeli, ale zatím jste neměli odvahu se do tohoto minikurzu, v němž si během 5 dnů pod mým vedením prožijete naplno závratné pocity štěstí a životního naplnění, přihlásit. Proto vznikl dobrodružný e-book o “splněných přáních”, ve kterém vám princip vysvětluji podrobně. Můžete si ho ZDARMA stáhnout tady a v klidu přečíst a teprve pak se rozhodnout, zda svůj život budete chtít začít konečně žít DOOPRAVDY.

 
Stálo by to peníze!
E-book je ZDARMA, ale pokud se následně rozhodnete zažít svoje vlastní dobrodružství v originálním kurzu a budete si přát mě jako průvodce, pak samozřejmě dává smysl, abyste uhradili cenu za know-how a moji intenzivní 5denní odbornou konzultační i podpůrnou lidskou spoluúčast.
Berte to ale tak, že zaplatíte podobně jako za vstupenku v tom 3D IMAX kině (cena kurzu je v porovnání s hodnotou záměrně hodně nízká, abyste ji nemohli alibisticky vytahovat jako překážku vstupu), ale mnohonásobně víc tu získáte. Ne chvilkový zážitek, ne pouhé sledování, jak na plátně dovádí někdo jiný, ale NAUČÍTE SE vy sami si užívat života na plné pecky. A to vám vydrží dlouhé roky (tedy pokud vás vzápětí v kině nesežere nějaká 3D příšera, které budete příliš vonět po popcornu).
Připadá vám to rozumné? Napište do komentáře, jak to vidíte…

Jolana Fišerová
PS: Jestli ne, tak zatím dál utrácejte za to kino 😀

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account