Chystáme něco velkého, tedy přesně A5 velkého o přibližně 150 stranách a máme z toho obrovskou radost. Protože se nás často ptáte, jak vybírat lidi, na co si dát pozor, jestli je váš inzerát dostatečně přitažlivý, jak bychom postupovali při výběru kandidáta, když… rozhodli jsme se napsat knihu s názvem: Výběr lidí selským rozumem. Získejte odpověď na otázku, jak zaujmout a vybrat nejvhodnějšího člověka pro váš tým. My totiž věříme, že umět vybírat lidi se můžete naučit, je to dovednost!
Představte si jasného a jednoduchého průvodce celým procesem od chvíle, kdy si uvědomíte, že chcete nového kolegu, přes vytvoření celé pozice, jejího marketingu, skrze dramatické cesty pohovorů až po zapracování člověka na novém místě. Pěkně prakticky krok za krokem a se spoustou příkladů z praxe. Přesně takovou literaturu si budete moci brzy koupit do svých tabletů, telefonů, čteček a počítačů, abyste se mohli do výběru vrhnout sami. Nemusíte hned platit agentury ani headhuntery, na spoustu pozic totiž nikoho takového nepotřebujete. Asistentku, projektového manažera či například technologa si můžete najít sami a udělat to skvěle. Navíc se zapracováním a dlouhodobým budováním vztahu s kolegy už vám nikdo nepomůže… Tohle je na vás a protože chcete svou práci udělat pořádně napoprvé, využijte knihy, kterou právě připravujeme.

A navíc!

Kdybyste to chtěli non plus ultra se vším všudy, můžete přijít na jeden z našich chystaných workshopů, jehož cílem je, abyste za jeden den odnesli připravený celý výběr, od nastavení pozice, přes marketing až po přípravu na pohovor a zapracování. Prostě všechno za jeden den se vším všudy přímo na míru pro vás.
Takže! Kniha Výběr lidí selským rozumem už brzy na scéně, zatím se můžete nadchnout obálkou knihy, která už je hotová 😉

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account