Naposledy včera jsem dostala na FB komentář, že na mě paní Lada vzpomíná v pořadu Všechno, co mám ráda na ČT1. Když jsem byla naposledy doma u našich, v místním supermarketu mě zastavila paní, kdy se vrátím Na houpačku na Primu. Devadesátiletý děda se mě pokaždé, když se po víkendu loučím, ptá, jestli jedu už zase natáčet.

A tak si tak říkám, jestli na mě opravdu lidé vzpomínají (odpouštím komentář, že nejvíce ohlasů jsem měla od žen důchodového věku – tohle prostě chceš!), nebo jestli jen děda neví, že mám vlastně už několik let svoji stabilní práci, které se musím věnovat a že prostě příležitost mít pořad v  TV přišla v mém případě příliš pozdě.

Hypersuper bábovka

Nebo si nikdo neumí představit to obrovské trápení super hyperaktivní ženy, která jednu bábovku peče 3 hodiny. Rozumějte, připravuje 3 hodiny! To se totiž všechno musí nasvítit, nazvučit, zastrčit cedulky, vystrčit prsa, pamatovat si, ze kterého šuplíku co se má vytáhnout a že režisér nechce, abych se otáčela zády. Když se konečně rozjede klapka a fakt nemáte den, že i vajíčko rozbijete blbě, třikrát se přeřeknete, kydnete na sebe sníh a nakonec vás popadne záchvat smíchu, protože vám začne kručet v břiše, režisér křičí STOOOP! Je jasné, že tohle bude delší pauza a další hodina navíc… Takže domů nepřijedete v osm večer, ale v devět a druhý den vás čeká další dvanáctka na place kvůli pořadu, který trvá necelých 30 minut.

A upřímně? Já vlastně tu kuchyni úplně nemusím. Nejvíce mě bavily rozhovory nebo spontánní natáčení s dětmi, prostě lidé!

Život je otázka priorit

Milovala jsem to. Věřte mi, že to nadšení a vše, co jsem kdy mohla divákům předat, byla moje přirozenost. Ale stejně tak, jako mě ta práce a výzva okolo bavily, tak stejně tak mě „zabíjely“. Neumím poslouchat, potřebuji svobodu, možnost se sama vyjadřovat a hlavně organizovat svůj čas a být efektivní.

Mojí prioritou se přesně před dvěma lety, kdy jsme se rozcházeli s manželem, stal malý František. Přesně v té době jsem také podepsala smlouvu s Heureka Group a Testuj.to. Vše bylo nalajnované, času méně a méně, a tak jsem se rozloučila ve Všechno, co mám ráda. O rok později byl odskok na Prima TV nádherným zpestřením a skvělou životní zkušeností. Navíc jsem poznala nejen mnoho nových lidí, ale především skvělého režiséra, který mi ukázal, v čem jsou mé kvality a co mi před kamerou jde a co méně.

Rozhovory podle Oprah

To je tak mega troufalé! Ale je mi 40, vlastně je mi to už úplně jedno a klidně to napíšu. Od svých dvaceti sleduji Oprah Winfrey a neexistuje lepší moderátorka. Poznává nové lidi, povídá si s nimi, jde do nitra, reálně se o ně zajímá a dělá prostě to, co ji baví. Nestačí jí povrch a pozlátko, chce pochopit pocity a emoce u každého svého hosta.

Lidskost, součást životů i byznysu

Miluju lidi, napsala jsem to už tolikrát. Baví mě příběhy, baví mě je pozorovat, baví mě i ti, kteří mají úplně jiné názory než já. Zajímá mě každý, kdo mě může obohatit svým pohledem na svět, názorem. Co mě naučili doma, občasné hlášky od syna, ale i emoce, které jsem kdy nasávala a prožívala. To vše se promítá do našich životů. I když každý chytrák radí, že je přeci třeba ten soukromý život od pracovního oddělit, tak mi ukažte, kdo tuhle dovednost zvládá! A tak, pokud někomu chci dát práci nebo s ním spolupracovat, zajímá mě jeho příběh a pohled na svět, čím si prošel, co řešil a co ho v životě formovalo.

Od srpna na TV Stream

Je to asi půlroku, kdy jsem seděla s jedním z našich akcionářů, který přišel s konceptem pořadu rozhovorů s lidmi, kteří mají co sdílet a jsou ochotni pustit emoce. Slovo dalo slovo, já si řekla své podmínky o svobodě, času a volnosti se ptát na to, co zajímá mě a ne to, co se „nosí“ a rozjelo se kolečko příprav. Takže, moje milí, máme natočené první 4 díly a v srpnu pouštíme do světa první z nich! Takže já, holka, co miluje lomy, se konečně nechala inspirovat tím, co skutečně je a žije a brzy od vás čekám kritiku na pořad Talk (z)lomu!

Hledám tipaře

Těšit se můžete například na Tomáše Šebka, který mi prozradil, jaký je otec na mateřské a proč občas pustí slzu. Na Nicol Lenertovou, která po své veliké slávě na TV Nova dodnes bilancuje nad otázkou štěstí a mít se ráda. Margit Slimákovou jsem vyzpovídala jako maminku a úspěšnou ženu, která má po boku silného muže. A úplně nejvíc vás možná dostane nadhled Anety Mitušinové, finalistky České Miss, která měla ve svých 25 letech tolik životních zlomů, že i já měla slzy v očích. Takových příběhů chci více, chci aby mi bušilo srdce a měla jsem na jazyku tisíce otázek. Chci, abyste i vy měli oči v slzách a těšili se, co všechno si můžete z každého rozhovoru vzít! Máte tipy? Nápady? Sem s nimi, prosím!

 

Všechny díly pak lze sledovat na STREAM TV tady. 

 

Tagy:
2 Komentářů
  1. Kristýna Štírová 2 roky ago

    Gratuluji, to ráda slyším. 🙂 Já jsem teď taky investovala nějaké peníze a koupila si na https://progresguru.cz/ audioknihy a pak ještě nějaké masterclasses o hře na piano. Je to můj dlouholetý sen, abych si mohla tu schopnost znovu obnovit. Hrála jsem jako malá, pak jsem přestala a teď mě to k nástroji zase tak nějak přirozeně táhne. 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account