Okouzlující, chytré a společenské Váhy jsou vynikajícími přáteli a možná právě proto je pro ně těžké vybrat vhodný dárek. Vahám (narozenými mezi 23. zářím a 22. říjnem) vládne Venuše, planeta láska, potěšení a krásy. A to znamená, že jsou tak módními, kosmetickými i uměleckými experty, kteří vědí nejméně šest měsíců dopředu, že vůbec nějaký nový trend přijde. Co byste jim měli dát k narozeninám nebo k svátku? Zvlášť poté, co získali loňskou medaili v online nakupování pro vás? 

Váhy mají velmi specifickou záviděníhodnou estetiku a jejich domov je většinou dekorován jako prestižní umělecká galerie. Navíc, jako znamení, které je nejvíce spojováno se spravedlností a právem, dokáží být krapet necitliví, pokud jim dáte dárek, který není podle jejich vkusu. Ne že by vám to někdy dali vědět, jen by se usmáli, a pak by to okamžitě darovali někomu jinému, koho nemají tak rádi jako vás. A to rozhodně nechcete! 

Další důležitou věcí, kterou byste měli vědět o svých milovaných Vahách: jsou vzdušnými znameními, což znamená, že jsou přirozeně společenští, vtipní a hraví. Jsou to kardinální znamení, což znamená, že zároveň mohou být krapet sebestřední. Buďte si ale jistí, že pokud vybírají dárek oni pro vás, každé rozhodnutí berou hodně vážně. I kdyby to měl být jen výběr vína, které přinesou na návštěvu! Bude jim trvat hodiny vybrat do pravé! 

Jaký dárek koupit Vahám? Hledáte inspiraci? Máme pro vás pár tipů: 

Foto: se souhlasem Heureka

Kosmetická taštička

Právě jste našli novou oblíbenou kosmetickou tašku pro svojí nejlepší kamarádku. Je praktická a třpytivá zároveň – pro každou Váhu ideální kombinace!

Kosmetická taštička, Mall, Heureka

Foto: se souhlasem Heureka

Vonná svíčka

Váhy milují cokoliv personifikované! Co třeba nechat jim udělat svíčku na míru a nebo ji zvolit z jejich oblíbených ingrediencí? 

Vonná svíčka Váhy, Žena víc co, Heureka

Foto: se souhlasem Notino

Rozjasňující pudr

Není všechno zlato, co se třpytí… Ale každou Váhu vždycky potěší něco blyštivého. Zvlášť, když to pak může použít při svém zkrášlování.

Rozjasňující pudr, Shiseido 7 Lights Powder Illuminator, Notino

Foto: se souhlasem Heureka

Hrneček na kávu

Co může být lepšího než když si na vás vaše přítelkyně Váha vzpomene každé ráno při přípravě kávy? Hrneček se symbolem tarokové karty je proto jako dárek jako stvořený.

Hrneček na kávu, T-Shock, Heureka

Foto: se souhlasem Notino

Vlasový olej

Vlasový olej je jako lesk na rty pro vaše vlasy. A všechny Váhy lesk víc než milují. Co zkusit vaší kamarádce otevřít obzory novým kosmetickým přípravkem? 

Suchý olej pro všechny typy vlasů, Kérastase Elixir Ultime L’huile Originale, Notino

Foto: se souhlasem Heureka

Župan

Váhy milují pohodlí, tak proč jim nedopřát něco hřejivého, měkkého a teplého. Kvalitní župan je k tomuto účelu naprosto ideální. 

Župan ze 100 % bavlny, Lidl, Heureka

Foto: se souhlasem Envy Therapy

Noční pleťová maska

Cokoliv co bude fungovat zatímco vaše kamarádka nebo kamarád Váha budou spát, to budou milovat. Co koupit noční hydratační masku, která se postará o to, že se ráno probudí krásnější? 

Noční hydratační maska, Envy Therapy

Foto: se souhlasem Luxor

Společenská hra Terapie

Váhy jsou nejlepšími přáteli, protože umí naslouchat, pochopit, pomoci a poradit. Proto bude společenská hra, při které je úkolem, abyste se o sobě dozvěděli věci, které nevíte a upevnili si svoje vztahy, perfektním dárkem. 

Společenská hra Terapie, Luxor

Foto: se souhlasem Bezva sport

Tričko Libra

Tuším, že jste právě pořídili to nejstylovější, nejlepší a nejvychytanější tričko, které bude každá Váha milovat!

Tričko, Bezva sport

Foto: se souhlasem Heureka

Vůně

Vahám nechybí estetické cítění a dávají přednost jednoduchosti. Proto vsaďte na unisex vůně, ve kterých převažuje citrón, bergamot, leknín, ambra nebo pižmo. 

Parfém Hermes Le Jardin De Monsieur, Heureka

Narodili jste se ve znamení Vah?

Foto: Shutterstock, se souhlasem značek Heureka, Bezva sport, Luxor, Envy Therapy, Notino

Zdroj: autorský text Lucie Janotové

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
3 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    vybrala bych kamarádce svíčku 🙂

  2. jsem narozena ve vahách, z dané nabídky dárků bych si uměla vybrat

  3. INOMA 1 rokem ago

    Pižmo nesnáším 😀 ale pohodlí, personifikované dárky a hlavně ta taštička a pudřenka mě velmi zaujaly.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account