Šťastný Světový den zvířat přejeme! Být psím rodičem je neuvěřitelně obohacující, ale také samozřejmě stejně vyčerpávající. Ale zeptejte se kteréhokoli oddaného rodiče domácího mazlíčka a řeknou vám, že by ho za nic na světě nevyměnili, protože v životě je jen málo lepších věcí, než když se po dlouhém dni vrátíte domů ke štěněti, které vás miluje. Pokud tedy hledáte jedinečný tip na dárek pro nejlepší psí mámu nebo psího tátu, buďte si jisti, že existuje tolik možností, kolik je roztomilých psích plemen.

Co koupit za dárek pro psí rodiče a jejich čtyřnohé mazlíčky?

Foto: se souhlasem Brown Dog Creation

Držák na vodítko

Když je řeč o něčem rozkošném tak, jako je váš pes… Držák na vodítko je jedním z nejroztomilejších způsobů, jak dát na první pohled hned vědět, kdo je u vás doma pánem. Navíc zajistí, že veškeré příslušenství pro vašeho malého mazlíčka budete mít vždy po ruce.

Držák na vodítko, Brown Dog Creations

Foto: se souhlasem Rosewood

Psí adventní kalendář

Co okénko, to lahodná pochoutka pro vašeho pejska. Najdete v něm kachní kousky s pomerančovou glazurou, jehněčí rozmarýnové proužky, krůtí masové kuličky s nádivkou nebo kuřecí tyčinky s mrkví. Mňam! 

Psí adventní kalendář, Rosewood, Heureka

Foto: se souhlasem Ahome

Hrneček pro psí mámu nebo tátu

Dejte vlastní práci další smysl s tímto originálním hrníčkem. Ten vám bude každé ráno připomínat, že tvrdá práce za každé domácí i zahraniční dobrodružství rozhodně stojí!

Hrneček Tvrdě pracuji, Ahome, Heureka

Foto: se souhlasem Etsy

Psí plakát

Pořiďte si domů umělecké dílo, které vám nejen bude dělat radost, ale ještě vám bude připomínat vašeho nejmilejšího člena domácnosti. Výsledkem bude originální dekorace, kterou budete všichni milovat!

Psí plakát, Etsy

Foto: se souhlasem Patro

Album kamaráda

Jedinečná kniha, kterou budete tvořit spolu se svým pejskem: můžete v ní zaznamenávat psí kusy a rošťárny od prvního dne, kdy se u vás doma objevil. Skvělé je, že snadno vlepíte i fotografie a popíšete v ní své zážitky nebo jeho oblíbené zvyklosti.

Album kamaráda pes, Patro, Heureka

Foto: se souhlasem Malujsi

Psí ponožky

Psi poskytují ultimátum výmluvu, proč vyrazit ven a užít si den plný aktivit. A tyto ponožky se vám budou na každé podzimní procházce víc než hodit, protože venčit „sebe“ můžete i stylově.

Ponožky, Dědoles, Heureka

Foto: se souhlasem Amazon

Pelíšek pro psa

Nejlepší dárek pro majitele psa je šťastný pes. A v tomto kruhovém pelíšku se zvýšeným okrajem budete mít rozhodně doma veselého mazlíčka. Navíc díky jednoduchému designu perfektně zapadne do designu každé domácnosti.

Pelíšek pro psa, Amazon

Foto: se souhlasem Krytnamobil

Držák na mobil „Dog mom“

Pokud patříte mezi ty, kteří mají telefon neustále v ruce, pak si zamilujete tento Popsockets, který připevníte na kryt telefonu a podle potřeby vždy můžete srolovat. Popsockets zaručuje bezpečné uchopení i v obtížných podmínkách a zároveň ho můžete použít i jako stojan například při videohovorech, sledování filmů a fotografování na dálku.

Popsockets, Krytnamobil, Heureka

Foto: se souhlasem Furnatura

Psí šampon

Nejen vaše vlasy, ale i ty psí mohou vonět po jasmínu. Speciálně navržená receptura stimuluje produkci přirozených olejů, což pomáhá srsti udržet si přirozené pH. Jasmín navíc působí proti infekcím a zlepšuje cirkulaci krve. 

Psí šampón Furnatura, Heureka

Foto: Shutterstock, se souhlasem Amazon, Brown Dog Creation, Heureka, Etsy, Malujsi, Patro

Zdroj: Heureka, Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
2 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 2 roky ago

    pěkné dárky, jen co je pravda 🙂 ♥

  2. Pro milovníky pejsků nápadité dárky.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account