Často se mě lidi ptají, jak se chráti před energetickými vysavači. A to jak lidskými, tak těmi neviditelnými.
Kradení energie funguje stejně a je jedno, jestli vám škodí někdo průsvitnej nebo masitej. Masitýmu můžete dát po čuni, pokud na to máte tělesné a dovednostní dispozice. S těmi průsvitnými je to horší. Těžko se kroutí někomu krkem, když ho nemá. Tady běžná pěstně frňákovní řešení nefungují.
Můžou mě odnést všichni čerti, když slyším sečtělé knihovnové esoteriky, jak radí, aby si někdo představoval okolo sebe ochranou bublinu nebo skořápku či vejce.
Možná jste už někdy viděli bublinu nebo skořápku nebo vejce. Ani jedno není kdo ví jak odolná záležitost. Bublina dokáže oddělit jen plyn od plynu, skořápka i tekutinu od tekutinu a měkké poddajné ne moc pevné látky, vejce je na tom zhruba stejně. Pokud vás má něco chránit, chcete, aby to bylo festovní, neprůstřelné, pružné a hlavně aby to nejen oddělovalo svinstvo od vás ven, ale aby to nedrželo svinstvo uvnitř, čili potřebujete plnej šutr.
A když teda už víte, že chcete nějakou solidní ochranu, bude stačit, když si ji představíte? Představte si, že máte dům… A stejně na vás prší dál, představte si, že máte auto a stále chodíte pěšky. Čili představa nefunguje. Musíte tvořit. Nepohodlné je, že to vyžaduje cílenou činnost, tedy nějakou práci. Práce je cílená činnost k dosažení výsledku, i když není viditelný, ale jakmile se začne tvořit, ucítíte rozdíl.
Jak na to?
Základní technika k tvorbě ochrany spočívá v pozorování vnitřního prostředí těla, zejména dechu a pohybu vzduchu tělem. Toto je specificky prospěšné pro aktivizaci srdeční čakry.
Proč pozorovat vnitřní prostředí těla? Tělem či spíš tou částí vědomí člověka, která utváří biologické tělo, prochází neustále veliké množství energie. Naše myšlenky jsou rovněž energetické útvary, které ovlivňují prostřednictvím odpovídajících čaker nejen naše biologické orgány, ale i oblasti našeho života podle toho jaké povahy ty myšlenky jsou. Tyto myšlenky, které vlastně utváří ty části našeho světa, které se nás týkají, udržují ty události v chodu naší energií tak, jak na ně myslíme i v nejzadnějších zákoutích naší mysli. Všechno, co nám běží na pozadí našeho vědomí, i když máme pocit, že na nic nemyslíme, pořád převádí naši energii do těch dějů, které se nám neustále točí dokola v podvědomí. Bývá to 12-14 témat neustále dokola. Když tento kolotoč přerušíme, přestaneme plýtvat naší osobní energií.
A právě v přerušení tohoto koloběhu myšlenek na vnější svět tkví hlavní dovednost potřebná k zastavení plýtvání energií.
Sleduj svůj dech. Představ si, že vidíš svoje tělo z venku, že ho vidíš dokonale průhledné, jakoby bylo vytvořené z dokonale čiré vody. Sleduj jak se pohybuje vzduch tělem. Sleduj každý centimetr čtverečný plochy, které se vzduch dotýká. Sleduj, jak se vzduch dotýká sliznic, jak se víří, sleduj všechny jeho turbulence od chřípí, přes nosní dutinu, krk, průdušky, až do plicních sklípků a sleduj jak se stejnou cestou vrací zpět. Můžeš pomalu zpomalit svůj dech, trochu ho prohloubit.
Ve chvíli, kdy je všechny pozornost obrácena skutečně dovnitř těla, objeví se pocit horka uprostřed hrudi, asi 3-4 cm pod prsní kostí. Můžete to pocítit jako intenzivní žár nebo můžete mít vjem světla v hrudi. Toto je v podstatě jen zastavení plýtvání energie do okolí. První krok k získávání přebytku energie.
S každým dalším nádech se soustřeďte na koncentrování energie v hrudi, zvyšování žáru či záře pod prsní kostí, až budete mít dojem, že žár je nesnesitelný, s výdechem se soustřeďte na rozptylování nashromážděné energie do vnitřního prostoru celého těla včetně kůže i vlasů a nehtů. S dalším nádechem dál nabírejte další energii do středu hrudi. Pokračujte v tom, dokud se celé tělo nenaplní touto žhavou energií. Až budete mít pocit, že jste naplněni tak že to víc nejde, nechejte tu energii vystupovat z povrchu kůže aby rovnoměrně obalovala tělo. pokračujte v tom dál. Postupně si budete moci uvědomovat vrstvu, kterou se vaše tělo obaluje, až se slije v šišku okolo těla. a to je ta vlastní energetická ochrana. trénujte, aby byla stabilní.
A především se nenechte odradit tím, že vám to na poprvé nejde. jde o proces, ne o výsledek. Může se vám podařit horká brambora v hrudi během pěti minut, ale i během pěti dnů. to je jedno. Nejde totiž o to, co se děje v hrudi, ale co se děje v mysli. Kontrola myšlenek je velmi důležitá obecně. A mimochodem, já jsem pracoval na tvorbě ochrany denně dva roky, než jsem ji shledal dostatečně silnou, abych se mohl pustit do práce s dalšími energetickými centry.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account