Léto je jako stvořené k výletům, poznávání nových míst a lidí, pozorování přírody v jejích proměnách a rozmarech. S uměním pozorovat pak úzce souvisí umění psát, které touží ovládat stále více lidí. Obvyklé školicí prostory moc inspirativní nejsou nebo se během roku okoukají, proto ráda vyjíždím se svými účastníky kurzů na tvůrčí výlety na oblíbená místa v okolí.
„Nesmírné díky za dnešní fantastický den. Bylo to tak nenásilné a přece jsme se opět neskutečně posunuli. A to díky Vám! Posílám svůj mikropříběh, jak jsme slíbili.“
Prázdninové tvůrčí psaní v hospůdce U Řeky v Dolním Újezdu má své kouzlo. Vesnická hospoda není jen místem, kam chodí sousedé na pivo, občas se tu dějí i jiné věci. Už loni jsme se tu scházeli s účastníky lekcí tvůrčí psaní, které se konají během školního roku v poličské knihovně. Připojují se také další zájemci z blízkého a vzdálenějšího okolí, objevují se i nadšenci z větší dálky.
Více v článku 
Další termíny veřejných workshopů najdete na stránceAkce. V srpnu nabízím celodenní tvůrčí psaní v Brně, ještě jedno setkání v hospůdce U Řeky, tvoření ve slovinském městečku Škofja Loka.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account